Kde sledovat filmy online? Třeba přes IPTV

24. 05. 2021 | Zajímavosti

Filmy online zdarma už neletí. Jejich nelegální stahování a přehrávání na pirátských serverech, díky bohu, postupně vychází z módy, i díky zpřísněným zákonům. Znamená to pro filmové nadšence konec sledování snímků přes internet? Vůbec ne! Kdo na ně chce koukat, má spoustu možností – mezi nimi také internetovou televizi.

Pamatuješ, jak jsme chodili do místní videopůjčovny pro hromadu VHS a DVD s filmy, na které pak koukala celá rodina? To byly časy! Ale už jsou pryč, dnes stačí párkrát kliknout a máš k dispozici stovky, ne-li tisíce kvalitních trháků na jednom místě.

Jestli zatím nepatříš k těm, kteří propadli trendu filmové mánie, možná se budeš chtít po přečtení tohoto článku k fenoménu také připojit.

 

SLEDOVAT FILMY 14 DNÍ ZDARMA

Jak na internetu koukat na filmy 

I když zrovna neplánuješ vyrazit na některou z novinek do kina, můžeš si filmy pouštět pěkně z pohodlí svého obýváku na gauči. Například lze využít služeb velkých online platforem zaměřených na půjčování filmů nebo třeba stránek jednotlivých TV kanálů. Nicméně stále oblíbenější je využívání online videotéky a filmových kanálů internetových televizí.

Online videotéka u IPTV

Součástí většiny internetových televizí (IPTV) je sekce s online videotékou. V ní si půjčuješ, podobně jako v klasické videopůjčovně, konkrétní filmy. Dostaneš je ke sledování buď zadarmo v rámci tarifu internetové telky, nebo si je půjčíš za jednorázový poplatek.

 

 

Výhody online videopůjčovny

Používání online videotéky od internetové televize s sebou přináší spoustu výhod. Napříklady tyto:

  • Všechny filmy máš přehledně přímo ve své televizi
  • Snímky můžeš sledovat i na počítači, mobilu nebo tabletu
  • Dostáváš doporučení na zajímavé tituly
  • Část filmů bývá v rámci televizního tarifu zdarma
  • Neustále přibývají nové filmy

Sekce Kino aneb co obnáší videotéka v Kuki

Vymazlenou online videopůjčovnu má také internetová telka Kuki. Jmenuje se Kino a najdeš v ní stovky filmů. Velká výhoda je, že si nutně nemusíš půjčovat každý zvlášť: stačí objednat vylepšení Navíc kino, nebo Navíc kino plus a za jednorázový poplatek získáš přístup k desítkám až stovkám oblíbených snímků.

Co si ještě přečíst...

Filmy na HBO, Cinemax a dalších TV kanálech

Videotékou to nekončí, v internetové televizi si nejlepší trháky pustíš i na filmových TV kanálech, jakou jsou například ty z portfolia HBO a Cinemax. Pokud jsi opravdový filmový fajnšmekr, k telce Kuki si můžeš přidat celý HBO balíček, který kromě tří filmových programů obsahuje i přístup ke službě HBO GO.

Než se stihneš rozkoukat, zjistíš, že nevíš, na které snímky koukat dřív. Sledovat něco z videotéky, nebo radši mrknout, co dávají na TV kanálech? V telce Kuki se k HBO a Cinemaxu přidávají i další filmové programy jako například AMC HD, Film+ HD, Nova Cinema HD.

Online filmy zdarma na 14 dní

Chceš mít také po ruce stovky filmů na pár kliknutí? Vyzkoušej, jak ti k jejich sledování bude vyhovovat telka Kuki. U všech tarifů máš vždy dostupnou online videotéku Kino a záleží jen na tobě, jestli si k nim přidáš i kopu filmových kanálů.

Kuki ti navíc dáme na 14 dní zdarma, takže celou tuto dobu můžeš některé filmy sledovat bezplatně.