Navíc Cinemax

Vylepšení pro milovníky artových filmů a festivalových snímků.

S Navíc Cinemax získáš za 50 Kč měsíčně 2 TV kanály s evropskou i jinou filmovou tvorbou ze zahraničí.

Navíc telka

Kanály Cinemax v Kuki můžeš mít ještě dnes. Vylepšení objednáš snadno přes své Kuki konto.

Dva TV kanály plné umění

Kuki myslí i na fanoušky festivalů, nezávislých filmů a artových snímků. V základní nabídce Kuki najdeš několik programů s filmovou tematikou, ale pokud chceš ještě něco navíc, pak je balíček Navíc Cinemax to pravé ořechové. Kanály Cinemax HD a Cinemax 2 HD si vychutnáš v originálním znění, nebo s českým dabingem.

Co vysílá Cinemax HD?

Na Cinemax HD se v Kuki můžeš dívat na americké a mezinárodní filmy či seriály z produkce Cinemaxu. Na své si přijdou milovníci všech žánrů.

Co najdu na Cinemax 2 HD?

Cinemax 2 HD nabízí evropské i mezinárodní tituly od nezávislých filmových studií, dále pak festivalové a artové snímky. Cinemax vysílá v několika blocích, každou neděli se tak můžeš těšit na premiérové snímky a středy patří dramatům a thrillerům.

Rozšiř svou domácí kinotéku o stovky titulů

Nečekej, až budou skvělé filmy vysílat! Prohlédni si sekci Kino a filmy, které právě nabízíme. Každý z nich si můžeš za pár korun vypůjčit rovnou na 2 dny a podívat se na něj opakovaně. A pokud jsi chronický milovník českých i zahraničních filmů, vyzkoušej vylepšení Navíc kino plus, díky kterému získaš stovky filmů za jeden měsíční poplatek.