Navíc Cinemax

Vylepšení pro milovníky artových filmů a festivalových snímků.

S Navíc Cinemax získáš za 50 Kč měsíčně 2 TV kanály s evropskou filmovou tvorbou.

Navíc telka

Chceš se dívat na nezávislé filmy přímo v obýváku? Objednej si Navíc Cinemax v Kuki konto.

Objednat Kuki

Dva TV kanály plné umění

Televizní služba Kuki myslí i na milovníky festivalů a nezávislých filmů. Na své si přijdou i milovníci artových snímků. Spoustu TV kanálů s filmy najdeš běžně ve volitelné nabídce, ale pokud chceš něco ještě lepšího, je Navíc Cinemax řešením.


Televizní kanály Cinemax HD a Cinemax2 HD přináší filmovým fanouškům ten nejkvalitnější výběr uměleckých filmů, které si mohou diváci vychutnat v originálním znění nebo s českým dabingem.

Co vysílá Cinemax HD?

Na Cinemax HD se v Kuki můžete dívat na americké a mezinárodní filmy či seriály z produkce Cinemaxu. Na své si přijdou milovníci všech žánrů.

Co najdu na Cinemax2 HD?

Cinemax 2 HD nabízí evropské i mezinárodní tituly od nezávislých filmových studií, dále pak festivalové a artové snímky. Cinemax vysílá v několika blocích, každou neděli se tak můžete těšit na premiérové snímky a středy patří dramatům a thrillerům.

Rozšiř svou domácí kinotéku o stovky titulů

Nečekej, až budou skvělé filmy vysílat! Prohlédni si sekci kino a filmy, které právě nabízíme. Každý z nich si můžeš za pár korun vypůjčit rovnou na 2 dny a podívat se na něj opakovaně. A pokud jsi chronický milovník českých i zahraničních filmů, vyzkoušej vylepšení Navíc kino plus, díky kterému získaš stovky filmů za jeden měsíční poplatek.