Navíc HBO balíček

Vylepšení pro filmové nadšence, kteří chtějí koukat na ty nejlepší trháky nejen od HBO.

Navíc HBO balíček ti za 250 Kč měsíčně zpřístupní kanály HBO, HBO2, HBO3 ​a videotéku HBO Max.

Navíc telka

Navíc HBO balíček si objednáš jednoduše přes své Kuki konto.

Světové trháky jako na dlani

Kuki myslí na opravdové filmové fajnšmekry, ale také na milovníky světových seriálů. Navíc HBO balíček ti dá jistotu, že můžeš každý den sledovat nejnovější trháky, seriálové hity i zajímavé dokumenty.


Pokud bys rád k ostatním filmovým kanálům ze základní nabídky Kuki další bonus, Navíc HBO balíček je správná volba. A když ti nebude stačit to, co na HBO kanálech zrovna dávají, prostě si najdeš další snímky v online videotéce HBO Max.

Český obsah na HBO?

Najdeš zde také spoustu české filmové a seriálové tvorby přímo z produkce samotného HBO. Mezi nimi jsou například seriálové drama Pustina, komediální Až po uši či Terapie, v hlavní roli se skvělým Karlem Rodenem.

Spousta zahraniční tvorby

HBO produkce však není pouze česká tvorba. Stojí také za velmi úspěšným a oceňovaným seriálem Hra o trůny nebo za seriálem Sedmilhářky, kde se objevují hollywoodské hvězdy Reese Witherspoon či Nicole Kidman. Tyto skvělé seriály si můžeš užít jak v originálním znění s titulky, tak i v českém dabingu.

Pouštěj si filmy dříve než ostatní

Všechny filmové trháky a seriály najdeš v online videotéce HBO Max. Dostaneš k dispozici zásobu stovek oblíbených titulů, které vydají na tisíce hodin zábavy.