Navíc HBO balíček

Vylepšení pro filmové fanoušky a seriálové nadšence.

Navíc HBO balíček ti za 250 Kč měsíčně zpřístupní HBO, HBO2 a HBO3, a to v HD kvalitě.

Navíc telka

Chceš v Kuki sledovat HBO? Jednoduše si Navíc HBO balíček objednej online přes Kuki konto.

Objednat Kuki

Online videotéka a 3 HD kanály za jednu cenu

Televizní služba Kuki myslí i na opravdové filmové fajnšmekry. Na své si s ní přijdou i milovníci světových seriálů. Spoustu filmových TV kanálů najdeš běžně ve volitelné nabídce, ale pokud chceš přece jen něco navíc, je Navíc HBO balíček to, co právě hledáš.


S vylepšením Navíc HBO balíček získáš nejen nálož rovnou 3 TV kanálů, ale k tomu ještě přístup do online videotéky HBO GO. V balíčku najdeš HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD. Na těchto televizních kanálech denně vysílají ty nejnovější filmové trháky, seriálové hity i zajímavé dokumenty.

Český obsah na HBO?

Najdeš zde také spoustu české filmové a seriálové tvorby přímo z produkce samotného HBO. Mezi nimi jsou například seriálové drama Pustina, komediální Až po uši či Terapie, v hlavní roli se skvělým Karlem Rodenem.

Spousta zahraniční tvorby

HBO produkce však není pouze česká tvorba. Stojí také za velmi úspěšným a oceňovaným seriálem Hra o trůny nebo za seriálem Sedmilhářky, kde se objevují hollywoodské hvězdy Reese Witherspoon či Nicole Kidman. Tyto skvělé seriály si můžeš užít jak v originálním znění s titulky, tak i v českém dabingu.

Pouštěj si seriály dříve než ostatní

Všechny zmíněné seriály a spoustu dalšího najdeš online v rámci videotéky HBO GO. Zde budeš mít k dispozici zásobu filmových a seriálových titulů, které vydají na tisíce hodin zábavy.