Zpětné zhlédnutí: 5 situací, kdy se hodí TV archiv

19. 04. 2021 | Zajímavosti

Co je zpětné zhlédnutí (nebo chceš-li zpětné přehrávání)? Jedna z největších výhod internetové televize. Telka ti po dobu až 7 dní archivuje obsah všech TV kanálů, na který se můžeš později podívat. Beze stresu, bez nutnosti nahrávat a prát se doma o ovladač. V jakých situacích se zpětné zhlédnutí hodí nejvíc?

Se zpětným zhlédnutím už žádné dilema

Situace dobře známá každému z nás. V jednu chvíli běží na dvou různých kanálech skvělé pořady, přičemž si ani jeden nechceš za žádnou cenu nechat ujít. Co s tím? Když tvoje telka nabízí zpětné zhlédnutí, můžeš být v klidu a klidně kouknout na oba.

První pořad si pustíš živě v přímém přenosu a na druhý koukneš zpětně, třeba druhý den u večeře. A když nemáš čas na živé vysílání koukat vůbec? Tak si prostě z TV archivu přehraješ několik záznamů najednou.

 

Vyzkoušet internetovou televizi

Konec bojů o telku, použij TV archiv

Přetahovaná o ovladač, to už je rodinná klasika, zvlášť když doma máte pouze jednu televizi. Celý týden se těšíš, až skočíš na gauč ke své oblíbené talk show, jenže pak přijdou děti a chtějí sledovat večerníček.

Pohroma? Ale ne. Při použití internetové televize se zpětným přehráváním můžeš dětem klidně pustit pohádky a svůj pořad si užít později, třeba až caparti zamíří do postele.

Nebaví tě nahrávat? Vsaď na zpětné přehrávání

Pokud víš předem, že svůj milovaný pořad nestihneš, můžeš si ho nahrát. Jenže počet nahrávek bývá buď omezený, nebo není v některých typech televizí vůbec dostupný. A koho by navíc bavilo každý druhý den řešit nahrávání?

I v tomto ti zpětné zhlédnutí usnadní život. U kanálů lze jít v TV archivu do minulosti, aniž by bylo potřeba cokoliv nahrávat – všechno za tebe ukládá IPTV, která obsah po čase vymaže. Zkrátka neplýtvej nahrávkami, šetři čas a využívej zpětné zhlédnutí.

 

 

Na TV archiv si ani elektřina nepřijde

Pátek večer, máte rodinnou pohodu, skvěle se bavíte u filmové premiéry a najednou v tom nejlepším… blik. Tma. Elektřina přestala fungovat. Buď soused vyhodil pojistky, nebo došlo k většímu výpadku, který zabere několik hodin.

Prekérní situace, ale s internetovou televizí používající zpětné zhlédnutí se můžete na rozkoukaný film dodívat později. Buď ještě ten samý večer nebo třeba kdykoliv během víkendu.

Když zmeškáš jen několik minut

Chvátáš domů jako o závod, abys stihl začátek pořadu. Ale nakonec to těsně nevyjde a kousek ti stejně uteče. Nevadí, kromě zpětného zhlédnutí ti může zachránit krk funkce internetové televize, která se zpětným zhlédnutím souvisí – posun v čase. Prostě sedneš k telce, vrátíš se v čase a v klidu koukáš od první vteřiny.

Vyzkoušej internetovou televizi zdarma

Chceš taky používat zpětné zhlédnutí a další vychytávky IPTV? Tak je klidně vyzkoušej. Internetovou televizi Kuki ti dáme na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli následně službu ukončíš, nebo přejdeš do placené verze. Tři dny před koncem zkušebního období tě upozorníme, že využívání Kuki zdarma končí.