Abych znala tvé potřeby, věděla co tě zajímá a co ti mohu nabídnout, používám na svém webu cookies. Mrkni se na další informace, nebo mi rovnou dej svůj souhlas s jejich využitím. Za odměnu ti nabídnu jen to nejlepší :-)

 Souhlasím    Další informace

Stovky hodin filmů, z kina přímo k tobě domů.
Všechno v HD kvalitě s profesionálním českým dabingem a titulky.

Detail filmu →

Trháky přímo z kina

Kuki ti servíruje trháky přímo z kina.

Máš své oblíbené filmové hrdiny? Takže si je určitě rád vychutnáš v nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku. Pak rozhodně vyzkoušej Kuki kino s filmovými trháky.


Nabízím v něm filmy ve vysokém rozlišení, s českým i originálním dabingem a českými titulky. A samozřejmě s podporou domácího kina, aby sis mohl užít ten nejlepší filmový zážitek v prostředí domova!

Kuki dá na kvalitu.

Pohodlně, snadno a rychle, vše v HD kvalitě a zcela bez reklam! S českými titulky, dabingem nebo v původním znění.

Vše v HD kvalitě

Všechny nové filmy jsou ve vysokém rozlišení "Full HD".

České titulky

Sleduj film v originálním znění a zapni si české titulky! Jako v kině.

Český dabing

Máš rád český dabing. U vybraných filmů ti jej ráda pustím.

Klidně si odběhni, já počkám

Zůstaň v kině 48 h!
Kuki promítá kolikrát chceš.

Můžeš zůstat v kině 48 hodin a kouknout se na film, kolikrát chceš. Můžeš ho kdykoliv zastavit, pustit znovu a nikdy tak o nic nepřijdeš.


Každý film si půjčuješ na dva dny a po celou dobu jej máš na všech zařízeních plně k dispozici. Můžeš se začít dívat doma na televizi a pak dokoukat třeba na chalupě na počítači. Znovu už neplatíš, můžeš se dívat, kolikrát jen chceš. Některé filmy mám pro tebe zcela zdarma, stačí kliknout a jsou tvoje.

Mám vytříbený filmový vkus

Buď kamarád s filmovými databázemi.
Kuki se vyzná a vybírá jen to nejlepší.

Zajistím ti přístup k těm nejlepším českým i zahraničním filmům - chci, aby naše společné večery byly co nejpříjemnější a v daleko lepší kvalitě než v kině. Jsem kamarádka s filmovými databázemi a vybírám jen to nejlepší. Často doporučuji ty nejzajímavější filmové trháky od nás i ze zahraničí. Jeden zážitek tě bude stát vždy méně než vstupenka do kina a navíc se můžeš podívat na film, kolikrát chceš, vždy jej můžeš zastavit, znovu pustit a nikdy nepřijdeš o ty nejlepší scény.

Padesátka

Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj. Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé, kteří zde žijí, ať už je sezóna jakákoliv.

Švadlena

Tilly se vrací zpět do svého rodného městečka, odkud musela jako dítě uprchnout kvůli obvinění z vraždy.Z cest po světe přijíždí vyzbrojena šicím strojem a znalostmi haute couture.

Ukážu ti všechny vychytávky.