Kino Kuki

Kuki kino ti umožní sledovat skvělé filmy v HD rozlišení a bez reklam přímo v obýváku. Je to moderní videopůjčovna přímo v televizi, každý film si můžeš půjčit na 48 hodin za jednorázový poplatek. Kolikrát jej stihneš zhlédnout, je jen na tobě.

Pokud jsi milovník filmů, potěší tě, že vylepšení Navíc kino a Navíc kino plus, které ti umožní sledovat až stovky filmů za jeden měsíční paušál.

Na skvělé filmy už nemusíš nikam chodit.

S Kuki zažiješ kino přímo v obýváku.

Své oblíbené filmové hrdiny si vychutnáš v nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku, a to právě s Kuki kino. Půjčuj si filmy až na 48 hodin, výběr je široký a některé si pustíš i zdarma.


Filmy v této nabídce jsou ve vysokém rozlišení, s českým i originálním dabingem a českými titulky. A samozřejmě s podporou domácího kina, aby si všichni mohli užít ten nejlepší filmový zážitek v prostředí domova.

Kuki kino

Kuki dá na kvalitu.

Pohodlně, snadno a rychle, vše v HD kvalitě a zcela bez reklam. S českými titulky, dabingem nebo v původním znění.

Vše v HD kvalitě

Všechny nové filmy jsou k dispozici ve vysokém rozlišení "Full HD".

České titulky

Sleduj film v originálním znění a zapni si české titulky. Jako v kině.

Český dabing

Chceš český dabing? Není to pro Kuki problém, ráda ti jej pustí.

Klidně si odběhni, Kuki počká.

Kuki ti film promítne, kolikrát chceš.

Můžeš zůstat v kině 48 hodin a na film se kouknout hned několikrát. Můžeš ho kdykoliv zastavit, pustit znovu a nikdy tak o nic nepřijdeš.

Kuki promítá, kolikrát chceš

Vytříbený filmový vkus.

Jsi filmový fanoušek?
Kuki se vyzná a vybírá jen to nejlepší.

Učitelka

Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či dokonce vidiny milostného poměru.

Muž z oceli

Mladý chlapec zjistí, že má mimořádné schopnosti a že není z této planety. Jako mladý muž se vydá na cestu za zjištěním, odkud pochází a s jakým záměrem byl vyslán na Zemi.

Zajímá tě jaké filmy najdeš v Kuki kině?