Abych znala tvé potřeby, věděla co tě zajímá a co ti mohu nabídnout, používám na svém webu cookies. Mrkni se na další informace, nebo mi rovnou dej svůj souhlas s jejich využitím. Za odměnu ti nabídnu jen to nejlepší :-)

 Souhlasím    Další informace

Stovky hodin filmů, z kina přímo k tobě domů.
Všechno v HD kvalitě s profesionálním českým dabingem a titulky.

Detail filmu →

Trháky přímo z kina

Kuki ti servíruje trháky přímo z kina.

Máš své oblíbené filmové hrdiny? Takže si je určitě rád vychutnáš v nejvyšší kvalitě obrazu i zvuku. Pak rozhodně vyzkoušej Kuki kino s filmovými trháky.


Nabízím v něm filmy ve vysokém rozlišení, s českým i originálním dabingem a českými titulky. A samozřejmě s podporou domácího kina, aby sis mohl užít ten nejlepší filmový zážitek v prostředí domova!

Kuki dá na kvalitu.

Pohodlně, snadno a rychle, vše v HD kvalitě a zcela bez reklam! S českými titulky, dabingem nebo v původním znění.

Vše v HD kvalitě

Všechny nové filmy jsou ve vysokém rozlišení "Full HD".

České titulky

Sleduj film v originálním znění a zapni si české titulky! Jako v kině.

Český dabing

Máš rád český dabing. U vybraných filmů ti jej ráda pustím.

Klidně si odběhni, já počkám

Zůstaň v kině 48 h!
Kuki promítá kolikrát chceš.

Můžeš zůstat v kině 48 hodin a kouknout se na film, kolikrát chceš. Můžeš ho kdykoliv zastavit, pustit znovu a nikdy tak o nic nepřijdeš.


Každý film si půjčuješ na dva dny a po celou dobu jej máš na všech zařízeních plně k dispozici. Můžeš se začít dívat doma na televizi a pak dokoukat třeba na chalupě na počítači. Znovu už neplatíš, můžeš se dívat, kolikrát jen chceš. Některé filmy mám pro tebe zcela zdarma, stačí kliknout a jsou tvoje.

Mám vytříbený filmový vkus

Buď kamarád s filmovými databázemi.
Kuki se vyzná a vybírá jen to nejlepší.

Zajistím ti přístup k těm nejlepším českým i zahraničním filmům - chci, aby naše společné večery byly co nejpříjemnější a v daleko lepší kvalitě než v kině. Jsem kamarádka s filmovými databázemi a vybírám jen to nejlepší. Často doporučuji ty nejzajímavější filmové trháky od nás i ze zahraničí. Jeden zážitek tě bude stát vždy méně než vstupenka do kina a navíc se můžeš podívat na film, kolikrát chceš, vždy jej můžeš zastavit, znovu pustit a nikdy nepřijdeš o ty nejlepší scény.

Učitelka

Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či dokonce vidiny milostného poměru.

Muž z oceli

Mladý chlapec zjistí, že má mimořádné schopnosti a že není z této planety. Jako mladý muž se vydá na cestu za zjištěním, odkud pochází a s jakým záměrem byl vyslán na Zemi.

Ukážu ti všechny vychytávky.