MENU
Kuki logo
Pustit
Kuki logo
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
→ CHCI KUKI NA 14 DNÍ ZDARMA ←
← Zpět na výpis kanálů
PÁ
17. 5.
SO
18. 5.
NE
19. 5.
PO
20. 5.
ÚT
21. 5.
ST
22. 5.
ČT
23. 5.
PÁ
24. 5.
SO
25. 5.
ČT1 SVC HD
ČT1 SVC HD
18. května 2024
19. května 2024
20. května 2024
21. května 2024
22. května 2024
01:20
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:45
Bydlení je hra
02:10
Dobré ráno
04:45
Kratochvíle
00:40
Případy detektiva Murdocha XVI (10)
01:25
Bolkoviny
02:15
Sama doma
03:50
Banánové rybičky
04:15
Zahrada je hra
04:35
Pod pokličkou
00:25
Gejzír
01:00
Hobby naší doby
01:25
Máme rádi zvířata
01:55
Manéž Bolka Polívky
03:10
Banánové rybičky
03:35
Chalupa je hra
04:00
Zahrada je hra
04:25
Vlašim
00:15
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:45
Vinorodé břehy Sáry (7/7)
01:15
Z metropole
01:40
Kalendárium
01:55
Přes nový práh
02:20
Dobré ráno
04:50
Na stopě
00:50
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:20
Zajímavosti z regionů
01:45
Banánové rybičky
02:15
Dobré ráno
04:45
13. komnata Kuby Ryby
05:05
Chalupa je hra
05:30
Události v regionech
06:00
Buchty po ránu
06:25
Polopatě
07:15
Máme rádi zvířata
07:45
Když se čerti rojili
09:05
Úsměvy Jaroslava Dietla
09:45
Gejzír
05:00
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
05:30
Z metropole
06:00
Zajímavosti z regionů
06:25
Kleofášek
06:55
Poslední mohykán
08:30
Buchty po ránu
08:55
Polopatě
09:50
Kalendárium
05:00
Bydlet jako... podle Le Corbusiera
05:30
Zajímavosti z regionů
05:59
Studio 6
09:00
Otec Brown X (9)
09:45
Chvíle pro písničku
05:15
Černé ovce
05:30
Události v regionech
05:59
Studio 6
09:00
Zavolejte porodní sestřičky XI (2/8)
05:15
Černé ovce
05:30
Události v regionech
05:59
Studio 6
09:05
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
09:25
Zavolejte porodní sestřičky XI (3/8)
10:15
Otec Brown X (9)
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropole
12:25
Hobby naší doby
12:50
Postřehy odjinud
13:00
Zprávy
13:05
O zlatém pokladu
14:20
Princezna Kazi
14:45
Poslední mohykán
10:05
Toulavá kamera
10:35
Objektiv
11:10
Dynastie Nováků (13/13)
12:00
Otázky Václava Moravce
13:00
Zprávy
13:05
Trampoty vodníka Jakoubka
14:05
Berenika
10:00
168 hodin
10:35
Doktor Martin 2 (2)
11:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:00
Muzikálová féerie
14:20
Bydlet jako... podle Le Corbusiera
14:45
Operace mé dcery
10:05
Otevíráme se světu
11:25
Postřehy odjinud
11:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:05
Pomsta Růžového pantera
10:25
Zpívá Karel Gott
10:40
Dynastie Nováků (13/13)
11:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:00
Vinorodé břehy Sáry (7/7)
14:30
Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
16:20
Hercule Poirot IX (1/12)
17:55
Vinorodé břehy Sáry
18:25
Kluci v akci
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:52
Branky, body, vteřiny
15:00
Dívka světových parametrů
16:05
Operace mé dcery
17:30
Náves (7/10)
18:25
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:52
Branky, body, vteřiny
16:10
Zavolejte porodní sestřičky XI (2/8)
17:15
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
15:45
Zavolejte porodní sestřičky XI (3/8)
16:45
Na cestě po Bay of Plenty
17:15
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
15:00
Zločin na poště
15:45
Zavolejte porodní sestřičky XI (4/8)
16:45
Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
17:15
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
20:10
Zázraky přírody
21:20
Možná přijde i kouzelník aneb Setkání po letech
22:59
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:00
Pomsta Růžového pantera
20:05
Losování Sportky a Šance
20:10
Svatá
21:35
168 hodin
22:09
Výsledky losování Šťastných 10
22:10
Jak si nepodělat život
23:35
Případy detektiva Murdocha XVI (11)
20:10
Stíny v mlze II (7/12)
21:15
Reportéři ČT
22:00
Plné hnízdo v Karlovarském kraji 2
22:24
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:25
Marie Antoinetta (7/8)
23:15
Vigil (6/6)
20:10
Láska je láska
21:55
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
23:19
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
23:20
Komisař Moulin VIII (10/10)
20:05
Losování Sportky a Šance
20:10
Četnické humoresky (20/39)
21:40
13. komnata Jany Doleželové
22:10
Gejzír
22:39
Výsledky losování Šťastných 10
22:40
Bolero
ČT1 SVC HD
ČT1 SVC HD
Právě se nevysílá
ČT1 SVC HD
ČT1 SVC HD