Kdo za telkou Kuki stojí

Jsme ryze česká firma, která sídlí v Brně a od roku 1998 působí na trhu online zábavy a telekomunikací. Kromě internetové televize Kuki poskytujeme pod značkou netbox i optický internet. 1. 10. 2022 se Kuki stala součástí skupiny Nej.cz, která je 4. největším poskytovatelem internetu v České republice.

Záleží nám na detailech

Považujeme se za menší podnik plný nadšenců do technologií. Proto nás naplňuje práce na každé novince, která lidem usnadní život a otevře cestu k dosud nepoznaným možnostem. Nemáme rádi anonymní přístup k zákazníkům ani korporátní jednání. Při vývoji Kuki i komunikaci s lidmi si dáváme záležet na každém detailu.

Co je Kuki

Kuki je internetová televize (IPTV) plná chytrých funkcí. Kromě desítek TV kanálů v HD kvalitě nabízí i online videotéku s filmy. Divákům dává velkou míru svobody při výběru programů i nastavování uživatelského prostředí.

Kdy a jak se Kuki zrodila

Technologie IPTV nás okouzlila už v úvodu tisíciletí. Tehdy jsme poskytovali velké IPTV řešení, které dodnes používá řada operátorů. Něco tomu ale chybělo. Rozvoj vázl, naráželi jsme na řadu omezení a dlouhé termíny. A tak jsme se vydali vlastní cestou. Vývojáři dali hlavy dohromady a rozjeli práci na internetové telce, která naplní naše představy.

 

Přímo v brněnském vývojovém centru začala vznikat platforma s moderním designem, intuitivním ovládáním a spoustou chytrých funkcí. Vytvořili jsme k ní robustní backend a zprovoznili natolik výkonná datacentra a servery, aby mohly přenášet obsah k zákazníkům do celého Česka i za jeho hranice.

 

Po roce usilovného vývoje zbývalo jediné: představit naši internetovou televizi veřejnosti. Stalo se tak v roce 2014 a dostala jméno Kuki. Od té doby jsme na naši IPTV náležitě pyšní a neustále ji zdokonalujeme a obohacujeme o nové funkce.

 

V současnosti si Kuki užívá více než 50 tisíc zákazníků v Česku i na Slovensku. V rámci velkoobchodní spolupráce ji dodáváme desítkám internetových poskytovatelů a dalším partnerům, kteří Kuki následně nabízí svým klientům.