Vývoj IPTV Kuki

SMART Comp. a.s. je ryze česká firma, která se plně soustřeďuje na domácí trh se zábavou. Kuki pro vás vymýšlí, připravuje, ladí a provozuje tým, který se narodil a žije v ČR. Nemáme rádi korporátní přístup, velké zahraniční molochy a anonymní přístup k zákazníkům. Věříme, že když máme produkt plně pod kontrolou a nejsme omezeni dodavateli, jsme schopni přinášet zákazníkům tu nejvyšší kvalitu, kterou si zamiluje. Kuki je 100 % náš produkt, který umíme rychle a jednoduše inovovat a plně přizpůsobit vašim potřebám. A věřte, že to děláme rádi!

 

Něco málo z historie. Kuki byla vytvořena jako sekundární produkt k velkému IPTV řešení, které dnes používá většina velkých operátorů v ČR. Toto řešení se nám nelíbilo, bylo příliš svázané a nemohlo se nikam rozvíjet a přizpůsobit potřebám zákazníků. Stále jsme naráželi na různá omezení a nesmyslně dlouhé termíny. Trápilo nás to natolik, že jsme začali tvořit vlastní řešení, které by se nám všem líbilo a splňovalo veškeré naše požadavky na perfektní produkt.

 

Řídili jsme se pravidlem méně znamená více, a tak vznikl moderní design, intuitivní ovládání a řada pokročilých funkcí. Zkrátka úžasná platforma s jednoduchým vývojem nových funkcionalit. K této platformě byl vyvinut robustní backend, postavili jsme několik datacenter plných technologie, výkonných serverů, atd. Datacentra veškerá data ukládají a následně distribuují do celé ČR, ke všem zákazníkům. Opět jsme se spolehli na vlastní řešení, chtěli jsme mít data plně pod kontrolou, abychom věděli o každém bajtu, kde je a co dělá.

 

Když jsme se po roce vývoje podívali na to co jsme vytvořili, jednohlasně jsme se shodli, že stávající velké operátorské řešení vyhodíme do koše! Nový produkt jsme pojmenovali Kuki, kterou jsme následně poslali ke všem našim zákazníkům. Tak se Kuki stala součástí naší rodiny. A za všechny lidi, kteří se na jejím vývoji podíleli, musíme říct, že jsme na ni pyšní!
 

Pro média

Jste novinář a zajímají Vás novinky a informace o Kuki?

Kontaktujte nás na mail pr@kuki.cz a rádi Vám na vše odpovíme.