Podporovaná zařízení

Set top box

Set top box Arris 4302

Chytrá krabička, která spustí Kuki na
starších televizorech.

Samsung

Televize Samsung

Rok výroby 2015 nebo novější.

LG

LG TV

Pro 4K televizory
s webOS 3.0 a novější.

Android TV

Android TV

Chytré televize různých značek s podporou Android TV.

Prohlížeč

Webový prohlížeč

Sleduj Kuki v internetovém prohlížeči Chrome, Firefox.

Apple TV

Apple TV

Vývoj aplikace pro tvOS
je pozastaven.

Nvidia Shied TV

NVIDIA SHIELD TV

Rok výroby 2017 nebo novější.

Mobil - Tablet

Mobilní zařízení

Sleduj telku kdykoliv a kdekoliv přes aplikaci Kuki v telefonu či tabletu.

Chromecast

Chromecast

Kuki podporuje také Chromecast.

S Kuki set-top boxem si rozumí i starší televize

Všechny televize jsou Kuki - pozitivní

Koupě set-top boxu je varianta pro majitele starších televizorů. Stačí použít klasický televizní kabel a je to. Zapojit Kuki zvládne úplně každý.

Cena set-top boxu je 1 990 Kč vč. DPH a součástí balení je set-top box Arris 4302, napájecí zdroj, dálkový ovladač spolu s bateriemi, propojovací kabel HDMI a ethernetový kabel. Set-top box je sympaticky malý v černém provedení a má úsporný provoz.


Pro náročnější uživatele máme v nabídce také set-top-box Arris 4302 BT, který může být umístěn za televizorem na zdi nebo zavřený ve skřínce a lze jej používat i bez přímé viditelnosti pro ovladač. Cena prémiového set-top boxu je 2 390 Kč vč. DPH.

Kuki Aris

Funguje i v Samsung TV

Máš chytrou telku od Samsungu? 

Tak si stáhni Kuki aplikaci. Dostupná je pro všechny chytré televize Samsung od roku výroby 2015 a novější (operační systém TIZEN).

Kuki funguje i v Samsung TV

Kuki podporuje WebOS

Užívej si televizi Kuki ve své LG TV!

Aplikace Kuki pro webOS je dostupná pro všechny 4K televize se systémem webOS 3.0 a novější. Už nepotřebuješ set-top box, stačí pouze v LG Content Store stáhnout aplikaci Kuki přímo do své LG televize. Po instalaci se stačí pouze přihlásit (nebo se registrovat do Kuki konta) a poté si jen užívat televizní zábavu.

Kuki na LG televizi

Sleduj Kuki také na Android TV

Mrkni do Google Play

Aplikace Kuki je dostupná pro všechna zařízení s podporou Android TV. Pokud vlastníš televizi značky Sony Bravia, Toshiba, Thomson, Vivax, Phillips, TCL, Metz, Sharp a další značky, které mají v sobě OS Android TV, přejdi do sekce Google Play, vyhledej aplikaci Kuki a stáhni si ji do své televize.

Kuki funguje i na Android TV.

Užij si novou formu zábavy

Sleduj Kuki v internetovém prohlížeči

Užívej si s Kuki televizní zábavu i filmové trháky přímo ve svém počítači, a to kdekoli v ČR a EU. Potřebuješ pouze přihlašovací údaje do Kuki, jednu mobilní licenci a podporovaný prohlížeč (Chrome nebo Firefox). Poté se stačí přihlásit na stránce https://play.kuki.tv a můžeš se bavit.

Návod na Kuki v prohlížečiSledovat Kuki v prohlížeči

Kuki v prohlížeči

Mrkni do App Store

Kuki v Apple TV!

Dlouho očekávaná aplikace Kuki je nově dostupná i pro tvOS (4. generace a novější). V App Store stačí aplikaci Kuki vyhledat, stáhnout a nainstalovat do své Apple TV. Pokud ještě nemáš Kuki, stačí se zaregistrovat jako nový zákazník, vybrat si tarif a je to.

Aktuálně je vývoj aplikace pro Apple TV pozastaven, nelze garantovat její plnou funkčnost.

Kuki na Apple TV

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV si užiješ perfektní obraz

Nejrychlejší plnohodnotná telka

Nabízíme ti první řešení v ČR plně podporující Google Channels se zcela intuitivním ovládáním. Díky NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou. Kuki na NVIDIA SHIELD TV ti prostě přinese televizní zábavu i filmy v ultrarealistické kvalitě obrazu.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Sleduj telku kdykoliv a kdekoliv

Aplikace Kuki pro telefony a tablety

Televizi Kuki můžeš sledovat kdekoliv – na cestách, na chatě, na dovolené nebo doma v posteli ve tvém mobilním zařízení s operačním systémem iOS, nebo Android. Stáhni si aplikaci do svého telefonu, nebo tabletu, přihlas se a užívej si televizní zábavu naplno.

Kuki v mobilních zařízeních

Přenes si Kuki z mobilního zařízení na obrazovku televize

Kuki funguje také přes Chromecast

Kuki podporuje technologii Google Chromecast. Díky této chytré funkci budeš moci přenést obsah ze svého menšího zařízení do televize. Pokud využíváš aplikaci Kuki v telefonu, tabletu s operačním systémem Android nebo se díváš na Kuki v prohlížeči Google Chrome, můžeš sledovat Kuki i v další televizi. Ber prosím na vědomí, že se jedná zatím o zkušební provoz Kuki přes Chromecast.

Kuki v Chromecastu

Stáhni si appku nebo využij přímo prohlížeč