Přepni do stavu beztíže a sleduj Kuki odkudkoliv

Na pláži v Chorvatsku, s půllitrem piva na gauči nebo při rodinném víkendu na chatě. Telku Kuki si pustíš po celém Česku i EU.

Na set-top boxu, v chytré televizi, internetovém prohlížeči i v mobilu a tabletu.

Všude tady je Kuki doma

Podporovaná zařízení

Set top box

Set-top box Arris 4302

Chytrá krabička, která spustí Kuki na
starších televizorech.

Samsung

Televize Samsung

Rok výroby 2015 nebo novější.

Android TV

Chytré televize

Televize různých značek s podporou
Android TV nebo Google TV.

LG

LG TV

Pro 4K televizory
s webOS 3.0 a novější.

Prohlížeč

Webový prohlížeč

Sleduj Kuki v internetovém
prohlížeči Chrome, Firefox.

Apple TV

Apple TV

Vývoj aplikace pro tvOS
je pozastaven.

Smart Box TV

Chytré boxy

Box TESLA MediaBox XA400
a boxy s Android TV nebo Google TV.

Mobilní zařízení

Mobilní zařízení

Sleduj telku kdykoliv a kdekoliv přes aplikaci Kuki v telefonu či tabletu.

Chromecast

Chromecast

Kuki podporuje také
technologii Chromecast.

S naší krabičkou rozjedeš Kuki i na starší televizi

Set-top box to jistí

Díky set-top boxu může mít Kuki každý, i tvůj děda s babičkou nebo děti v pokoji. Ať vlastníš jakoukoliv televizi, stačí k ní připojit tuto kouzelnou krabičku a je po starostech. Zprovoznění hravě zvládneš sám a zabere pár minut.

Základní set-top box Arris 4302 stojí 2 400 Kč vč. DPH. Dodáme ti jej kompletně přednastavený, s napájecím zdrojem, dálkovým ovladačem, propojovacím HDMI kabelem a UTP kabelem. Pro náročnější uživatele máme set-top box Arris 4302 BT, který funguje přes Bluetooth (cenu najdeš v našem přehledném ceníku).

Oba set-top boxy můžeš objednat zde.

Kuki Arris 4302

Stáhni si aplikaci a zažehni televizní zábavu

Kuki v chytré televizi i smart boxu

Máš doma chytrou televizi Samsung, LG TV nebo zařízení s Android TV či Google TV? Zvolej sláva! Během pár vteřin do ní stáhneš aplikaci Kuki a televizní zábava začíná. Set-top v tomto případě nepotřebuješ.

Kuki ti pojede i na smart boxech TESLA MediaBox XA400 a NVIDIA Shield TV. TESLA MediaBox je multimediální centrum s operačním systémem Android TV, které se chová jako chytrá televize. Toto zařízení od českého výrobce zvládá i obraz ve 4K rozlišení, podporuje Chromecast a kromě Kuki si do něj můžeš stáhnout i další aplikace jako Netflix nebo YouTube.

TESLA MediaBox XA400 si snadno koupíš za 2 200 Kč vč. DPH zde.

Kuki LG TV & NVIDIA Shield

S mobilem a tabletem si Kuki pustíš kdekoliv

Měj telku vždycky u sebe

Sáhneš do kapsy... a tam televize! Ať už jedeš s rodinou na dovolenou, chceš si zkrátit dlouhou chvíli ve vlaku nebo nemáš co dělat na chatě, Kuki bude s tebou. Funguje na mobilech a tabletech s operačními systémy iOS i Android.

Stáhni si aplikaci Kuki z Apple Store, nebo Google Play a zamávej nudě na rozloučenou.

Kuki iOS & Android

Přes PC či notebook na adrese play.kuki.tv

Kuki si pustíš i v prohlížeči

Přihlašovací údaje do Kuki a internetový prohlížeč Chrome či Firefox. To je vše, co potřebuješ pro sledování telky v notebooku a počítači. Zavítej na stránku play.kuki.tv a užívej si stejnou zábavu jako při sledování na jiných zařízeních. Koukat můžeš po celé ČR i EU.

Když rodiče sledují zprávy a děti pohádky

Vlastní profil pro každého v rodině

Máte jednu televizi pro celou domácnost? Žádný problém, všichni členové rodiny si v Kuki na pár kliknutí vytvoří vlastní profil. Díky němu pro sebe přizpůsobíš vzhled, funkce i pořadí kanálů. Kuki si navíc pro každý profil zvlášť pamatuje rozkoukané pořady. Samozřejmostí je nastavení uživatelského hesla pro větší soukromí.

Kuki iOS & Android

Na výběr máš moderní i klasický vzhled

Převlékneš Kuki do jiného kabátu?

Je na tobě, jestli dáš přednost modernímu uživatelskému prostředí se všemi funkcemi a dlaždicovým zobrazením, nebo raději oceníš klasický s jednoduchým rozhraním. Moderní vzhled klade důraz na kvalitní grafiku i animace a můžeš v něm měnit všechna nastavení. Klasický je zjednodušený, má kontrastní barvy, zvětšené texty a řádkového programového průvodce (EPG).

Kuki moderní vzhled
Kuki klasický vzhled

Kuki umí nabízet jen pořady pro malé diváky

Přepni telku do režimu pro děti

Už se nemusíš bát. Klidně své caparty nechej koukat na telku o samotě v pokoji. Vytvoř jim profil s dětským vzhledem a Kuki bude přehrávat pouze obsah vhodný pro děti. Tento vzhled má také jednodušší ovládání a nelze v něm měnit nastavení. Pro ukončení dětského vzhledu je nutné zadat PIN profilu, takže se zvídavé děti nepřekliknou, kam nemají.

Chceš se na něco zeptat?

Máme pro tebe odpovědi

Kuki můžeš sledovat přes set-top box (v případě, že vlastníš starší televizi), na smart TV a chytrých boxech, ale i na počítači, mobilu a tabletu. Seznam všech zařízení, které Kuki podporuje, najdeš zde.

 

Seznam všech smart TV, které Kuki podporuje, jsme pro tebe přehledně sepsali zde. Stačí se tedy podívat, jestli je mezi podporovanými zařízeními také tvoje chytrá televize.

 

Stačí si do smart TV, mobilu nebo tabletu stáhnout a nainstalovat aplikaci Kuki. Po jejím spuštění zadáš své přihlašovací údaje do Kuki konta a rovnou můžeš koukat na telku. Návod k instalaci aplikace pro jednotlivá zařízení najdeš zde.

 

Ano, pokud chceš Kuki sledovat na více než 2 fixních zařízeních (set-top box, smart TV/chytrý box), dokup si vylepšení Navíc telka. Toto vylepšení lze dokoupit jednou, takže můžeš mít Kuki na 3 televizích.

 

Ano, zapojit set-top box Arris, který je určený pro sledování Kuki, zvládne každý. Dáme ti k němu také podrobný a přehledný návod, takže stačí chvilka a set-top box máš zprovozněný.

 

Set-top box budeš pro sledování Kuki na fixním zařízení potřebovat, pokud máš televizi bez možnosti připojení k internetu, tzn. nevlastníš smart TV (chytrou televizi). Set-top box lze připojit ke kterémukoliv televizoru s HDMI konektorem na zadní straně, takže Kuki bez problému rozjedeš i na starších typech televizí. Set-top box pro Kuki můžeš objednat zde.

 

Za fixní zařízení považujeme set-top box, chytrou televizi a chytrý box. Mobilním zařízením jsou myšleny mobily, tablety a počítače.

 

Zobrazit všechny časté dotazy
Operatorka netbox

Potřebuješ poradit?

Zadej své telefonní číslo, my ti zavoláme a s čímkoliv poradíme. Neboj, spamovat tě nebudeme.