Podporovaná zařízení:

Kuki můžeš používat kdykoli a kdekoliv, potřebuješ pouze internetové připojení (alespoň s rychlostí 3 Mbps) od libovolného poskytovatele. Kuki podporuje stovky různých zařízení a vždy ji snadno zprovozníš, ať už na chytrých televizorech Samsung (výroba 2015 nebo novější) nebo na televizích s podporou Android TV. Pokud máš starší typ televize, objednej si rovnou náš Kuki set-top box (konkrétně Arris 1113), ten stačí pouze propojit HDMI kabelem s televizí. Živé i zpětné vysílání jednotlivých kanálů, oblíbené pořady a seriály si můžeš pouštět i na mobilních zařízeních (mobily, tablety nebo počítače).

Kuki funguje všude.

S Kuki set-top boxem si rozumí i starší televize.

Všechny televize jsou Kuki - pozitivní.

Set-top box lze připojit ke všem televizím. Stačí použít klasický televizní kabel a je to. Zapojit Kuki zvládne úplně každý.

Cena set-top boxu je 1 690 Kč vč. DPH a součástí balení je set-top box Arris 1113, napájecí zdroj, dálkový ovladač spolu s bateriemi, propojovací kabel HDMI a ethernetový kabel. Set-top box je sympaticky malý v černém provedení a má úsporný provoz. Kuki má ten nejúspornější set-top box na trhu ve srovnání se zahraničními konkurenty.

Pro náročnější uživatele mám v nabídce také set-top-box Arris 1113 RF. Může být umístěn za televizorem na zdi nebo zavřený ve skřínce a lze jej používat i bez přímé viditelnosti pro ovladač. Cena prémiového set-top boxu je 1 890 Kč vč. DPH.

Kuki Aris

Užij si novou formu zábavy.

Sleduj Kuki v internetovém prohlížeči

Užívej si s Kuki televizní zábavu i filmové trháky přímo ve svém počítači, a to kdekoli v ČR a EU. Potřebuješ pouze své přihlašovací údaje do Kuki, jednu mobilní licenci a podporovaný prohlížeč (Chrome, Firefox nebo Safari). Poté se stačí přihlásit do beta verze na stránce https://play.kuki.tv a můžeš se bavit.

Sledovat Kuki v prohlížeči

Kuki v prohlížeči

Testovací verze Kuki v prohlížeči.

Představení uživatelského prostředí

Podívej se na představení nových funkcí a využij návod, jak Kuki v prohlížeči ovládat. Je jen na tobě, jak si Kuki na počítači budeš užívat, ale nezapomeň, že se jedná o testovací verzi. Aplikace je stále ve vývoji, buď tedy prosím shovívavý.

Návod na Kuki v prohlížečiSledovat Kuki v prohlížeči

Kuki v prohlížeči

Kuki funguje i na Android TV.

Mrkni do Google Play.

Kuki aplikace je dostupná pro všechny chytré televize, které podporují Android TV.


Připoj chytrou televizi k internetu a vyhledej Kuki v Google Play. Stáhni si a nainstaluj aplikaci do své televize. Zaregistruj se jako nový zákazník, vyber si tarif a užívej si Kuki v plné parádě.

Kuki funguje i na Android TV.

Skutečná internetová televize.

Kuki funguje na internetu od libovolného poskytovatele.

Kuki neustále měří rychlost internetové linky a podle její rychlosti přizpůsobuje kvalitu obrazu. Kuki skvěle funguje na super rychlých optických sítích, na Wi-Fi i na chytrých zařízeních.


Kuki se opravdu přizpůsobí, stačí jí běžné připojení o rychlosti 2 Mbps. Pro nejvyšší Full HD kvalitu vyžaduje 12 Mbps. Zkrátka nic, co by kvalitní internetový poskytovatel neuměl nabídnout.

Skutečná internetová televize Kuki

Funguji i v Samsung TV.

Máš chytrou telku od Samsungu? 

Tak si stáhni Kuki aplikaci. Dostupná je pro všechny chytré televize Samsung od roku výroby 2015 a novější (operační systém TIZEN).

Kuki funguje i v Samsung TV

Vychutnej si Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Nejrychlejší plnohodnotné telce.

Nabízíme ti první řešení v ČR plně podporující Google Channels s tím nejjednodušším ovladačem na světě.


Ovladání Kuki na SHIELD TV je zcela intuitivní. Díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou dostaneš to nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Užij si perfektní obraz.

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

S NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou.


Filmy a televizní seriály se zobrazují s podrobnými informacemi. Sledování sportů na zařízení SHIELD TV ti přinese pocit účasti v zápase. 4K HDR přináší ultrarealistickou kvalitu obrazu. Vestavěné hlasové hledání Google usnadňuje získání toho, co chcete. Stačí požádat zařízení SHIELD TV, aby nalezlo správnou aplikaci, hru nebo video rychle a s neuvěřitelnou přesností. Už žádné psaní. Pouze okamžitá zábava.

Kuki SHIELD

Vyzkoušej úplnou novinku, televizi přímo ve webovém prohlížeči.

Užívej si s Kuki televizní zábavu přímo v počítači. Potřebuješ přihlašovací údaje do Kuki a webový prohlížeč. Přihlas se na https://play.kuki.tv a bav se všude, kde máš připojení k internetu. Jedná o testovací verzi, která je ve vývoji, buď prosím shovívavý (podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari).

Stáhni si aplikaci pro svůj operační systém.