Abych znala tvé potřeby, věděla co tě zajímá a co ti mohu nabídnout, používám na svém webu cookies. Mrkni se na další informace, nebo mi rovnou dej svůj souhlas s jejich využitím. Za odměnu ti nabídnu jen to nejlepší :-)

 Souhlasím    Další informace

Všude vypadám stejně.

Ať už sleduješ televizi, používáš mobil, tablet nebo notebook s libovolným operačním systémem.
Vypadám všude stejně a automaticky synchronizuji veškerý obsah.


Takže sleduj co chceš a kde chceš. Vždycky mě poznáš a najdeš svůj program tam, kde jsi skončil. A je jedno jestli si mě pustíš v televizi, na mobilu či tabletu, nebo na noťasu s libovolným operačním systémem. Automaticky synchronizuji veškeré rozkoukané pořady, nahrávky a seriály, kino filmy, nastavení kanálů a mnoho dalšího. Takový komfort a pohodu zažiješ jen doma s rodinou a se mnou, chytrou telkou.

Nejrychlejší plnohodnotná telka na světě.

Intuitivní ovládání!
Tím nejjednodušším ovladačem na světě.

NVIDIA SHIELD TV - nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou.


Filmy a televizní seriály se zobrazují s ohromujícími podrobnostmi. Sledování sportů na zařízení SHIELD TV vám přinese pocit účasti v zápase. 4K HDR přináší ultrarealistickou kvalitu obrazu. Vestavěné hlasové hledání Google usnadňuje získání toho, co chcete. Stačí požádat zařízení SHIELD TV, aby nalezlo správnou aplikaci, hru nebo video rychle a s neuvěřitelnou přesností. Už žádné psaní. Pouze okamžitá zábava.

Android TV, stahuj v Google Play!

Připoj chytrou televizi k internetu a vyhledej si mě v Google Play.
Stáhni a nainstaluj mě do své chytré televize. Zaregistruj se jako nový zákazník, vyber si tarif a užívej si.

Google Play

Všechny televize jsou Kuki - pozitivní

S Kuki si rozumí každý.
Se seťákem si bude rozumět třeba i starší telka.

Můj set-top box funguje na všech televizích. Stačí jednoduše připojit klasickým televizním kabelem a je to. Zapojit mě zvládne úplně každý.


Cena set-top boxu je 2.199 Kč vč DPH a součástí balení je set-top box Arris 1113, napájecí zdroj, dálkový ovladač spolu s bateriemi, propojovací kabel HDMI a ethernetový kabel. Set-top box je sympaticky malý v černém provedení. Hlavním parametrem při výběru set-top boxů je úsporný provoz a šetrnost vůči tvému rodinnému rozpočtu. Proto mám ten nejúspornější set-top box na trhu ve srovnání se zahraničními konkurenty.

Aplikace pro uživatele chytrých televizí Samsung.

Stáhni Kuki aplikaci pro všechny chytré televize od roku výroby 2013 a novější (operační systém TIZEN).

Na všech desktopových platformách.

Appka na cesty

Jsem přizpůsobivá.

Vše, co chceš, ti dám i v mobilu nebo tabletu. Na AppStore nebo Google Play si stáhni aplikaci Kuki, díky které ti budu k dispozici pořád a všude.

Ukážu ti všechny vychytávky.