Podporovaná zařízení

Set top box

Set top box Arris 4302

Chytrá krabička, která spustí Kuki na
starších televizorech.

Samsung

Televize Samsung

Rok výroby 2015 nebo novější.

LG

LG TV

Pro televizory s webOS 4.0–4.4.
(pro vyšší připravujeme)

Android

Android TV

Televizory s podporou Android TV.

Prohlížeč

Webový prohlížeč

Chrome, Firefox.

Apple TV

Apple TV

Aplikaci pro tvOS
najdeš přímo v App Store.

Nvidia Shied TV

NVIDIA SHIELD TV

Rok výroby 2017 nebo novější.

Tablet

Tablet

Android, iOS.

Mobil

Mobil

Android, iOS.

S Kuki set-top boxem si rozumí i starší televize

Všechny televize jsou Kuki - pozitivní

Koupě set-top boxu je varianta pro majitele starších televizorů. Stačí použít klasický televizní kabel a je to. Zapojit Kuki zvládne úplně každý.

Cena set-top boxu je 1 790 Kč vč. DPH a součástí balení je set-top box Arris 4302, napájecí zdroj, dálkový ovladač spolu s bateriemi, propojovací kabel HDMI a ethernetový kabel. Set-top box je sympaticky malý v černém provedení a má úsporný provoz.


Pro náročnější uživatele máme v nabídce také set-top-box Arris 4302 BT, který může být umístěn za televizorem na zdi nebo zavřený ve skřínce a lze jej používat i bez přímé viditelnosti pro ovladač. Cena prémiového set-top boxu je 2 190 Kč vč. DPH.

Kuki Aris

Funguje i v Samsung TV

Máš chytrou telku od Samsungu? 

Tak si stáhni Kuki aplikaci. Dostupná je pro všechny chytré televize Samsung od roku výroby 2015 a novější (operační systém TIZEN).

Kuki funguje i v Samsung TV

Kuki podporuje WebOS

Užívej si televizi Kuki ve své LG TV!

Aplikace Kuki pro webOS je dostupná pro všechny televize se systémem webOS 4.0–4.4. (Podporu pro webOS 4.5 a vyšší připravujeme.). Už nepotřebuješ set-top box, stačí pouze v LG Content Store stáhnout aplikaci Kuki přímo do své LG televize. Po instalaci se stačí pouze přihlásit (nebo se registrovat do Kuki konta) a poté si jen užívat televizní zábavu.

Kuki na LG televizi

Kuki funguje i na Android TV

Mrkni do Google Play

Kuki aplikace je dostupná pro všechny chytré televize, které podporují Android TV.

Kuki funguje i na Android TV.

Užij si novou formu zábavy

Sleduj Kuki v internetovém prohlížeči

Užívej si s Kuki televizní zábavu i filmové trháky přímo ve svém počítači, a to kdekoli v ČR a EU. Potřebuješ pouze přihlašovací údaje do Kuki, jednu mobilní licenci a podporovaný prohlížeč (Chrome nebo Firefox). Poté se stačí přihlásit na stránce https://play.kuki.tv a můžeš se bavit.

Návod na Kuki v prohlížečiSledovat Kuki v prohlížeči

Kuki v prohlížeči

Mrkni do App Store

Kuki v Apple TV!

Dlouho očekávaná aplikace Kuki je nově dostupná i pro tvOS (4. generace a novější). V App Store stačí aplikaci Kuki vyhledat, stáhnou a nainstalovat do své Apple TV a můžeš ji sledovat v plné parádě. Pokud ještě nemáš Kuki, stačí se zaregistrovat jako nový zákazník, vybrat si tarif a je to.

Kuki na Apple TV

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV si užiješ perfektní obraz

Nejrychlejší plnohodnotná telka

Nabízíme ti první řešení v ČR plně podporující Google Channels se zcela intuitivním ovládáním. Díky NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou. Kuki na NVIDIA SHIELD TV ti prostě přinese televizní zábavu i filmy v ultrarealistické kvalitě obrazu.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Stáhni si appku nebo využij přímo prohlížeč