Publikované recenze a články o Kuki

Kuki - recenze a články

30. 6. 2022 TV Kuki dává na červenec zdarma kanál Comedy House HD. Internetová televize Kuki svým zákazníkům i na začátku léta naděluje jednu televizní stanici ke sledování zdarma. Tentokrát se mohou těšit na zábavný kanál Comedy House HD, který vysílá humorné skeče a pořady se skrytými kamerami nebo kanadskými žerty.

6. 6. 2022 Televize Kuki na zkoušku zařazuje kanál o autech Volant.TV HD. Testy a recenze aut, rozhovory s osobnostmi ze světa motorismu nebo příběhy unikátních vozů. Diváci internetové televize Kuki mohou celý červen zdarma sledovat slovenský kanál Volant.TV HD, který nabízí originální obsah zaměřený na automobilovou tématiku.

3. 5. 2022 Internetová televize Kuki má rozdavačnou náladu. V květnu přidává zdarma herní kanál Gametoon HD. Velkolepé e-sportové turnaje, streamy známých gamerů nebo tipy, jak hrát nejnovější počítačové hry. Internetová televize Kuki zařazuje na celý květen do programové nabídky stanici Gametoon HD, a to na zkoušku. „Zkušebním zařazením TV kanálu Gametoon chceme otestovat zájem o podobný typ televizního obsahu v Kuki. E-sport je celosvětově na vzestupu, proto považujeme za vhodné zařadit tento kanál do naší nabídky,” říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

31. 3. 2022 Internetová televize Kuki zařadila nové polské kanály a na měsíc dává zdarma stanici FightBox HD. „Zákazníci si o polské TV kanály často psali, takže jsme do programové nabídky zařadili ty nejsledovanější. Programy v polštině byly součástí Kuki už před několika lety, teď se vrací zpátky na scénu a věříme, že si najdou své publikum,” říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

4. 3. 2022 Televize Kuki nasadila proti konkurenci nové tarify, staví na rostoucím zájmu o IPTV. „Původní tarify byly skvělé a nabité spoustou TV kanálů i chytrých funkcí. Rozhodli jsme se ale nabídku posunout o další krok dál a dát zákazníkům při sledování televize ještě větší výběr a volnost. S novými tarify si Kuki užijí na maximum i ti, kteří sáhnou po její nejlevnější variantě,” uvedl Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

3. 2. 2022 Kuki – recenze televize, programy a přihlášení. Kuki nabízí v současné chvíli 147 televizních kanálů ve vysoké kvalitě až 4K, mezi kterými nechybí žádný klasický, takže najdeme všechny televizní kanály ČT, Nova, Prima, sportovní, dokumentární nebo vlastně jakékoliv jiné kanály, na které si vzpomenete, včetně možnosti prémiových kanálů jako HBO nebo Cinemax.

1. 2. 2022 Diváci Kuki mohou zdarma sledovat Love Nature v Ultra HD. Internetová televize Kuki aktivovala všem zákazníkům bezplatný přístup k Ultra HD stanici Love Nature. Dokumentární program v nejvyšším rozlišení bude dostupný po celý únor i předplatitelům nižších tarifů Kuki start a Kuki menší.

3. 1. 2022 V televizi Kuki poběží zdarma kanál pro domácí kutily HGTV HD. „Češi jsou vyhlášenými kutily, ale na tuzemských televizích běží jen málo obsahu zaměřeného speciálně na dům a zahradu, proto tentokrát padla volba na HGTV,” říká Lukáš Pazourek, marketingový ředitel Kuki.

8. 12. 2021 Internetová TV Kuki k Vánocům nadělila divákům stovky filmů a pohádek. „Diváci si už od léta o vánoční nadílku filmů psali, pokračujeme tak v oblíbené tradici z předchozích let. Jedná se již o 6. ročník akce, v rámci které mohou naši zákazníci během prosince a ledna zdarma sledovat filmy různých žánrů a také pohádky. Vybírali jsme je tak, aby se pobavila celá rodina,” říká Vladimír Tovarňák, vedoucí prodeje Kuki.

1. 11. 2021 Televizi Kuki diváci naladí i přes multimediální zařízení Tesla. Do rodiny zařízení podporujících IPTV Kuki v listopadu přibylo inteligentní multimediální zařízení Tesla MediaBox XA400. To divákům umožňuje sledovat Kuki a rozličné streamovací služby i na televizích bez operačního systému. Zařízení nabízí 4K obraz, lokalizované prostředí v češtině nebo hlasové vyhledávání.

2. 10. 2021 Animovaný říjen: televize Kuki nabízí stanici Cartoon Network HD na měsíc zdarma. Internetová televize Kuki přináší stanici Cartoon Network HD na celý měsíc všem svým klientům zdarma. Program s bohatým výběrem dětských animovaných pořadů vysílaných jak v češtině, tak angličtině mohou nyní do své programové skladby navolit všichni diváci.

16. 9. 2021 Provozovatel služby Kuki začal nabízet zákazníkům vlastní televizní tvorbu. Společnost Smart Comp, která provozuje internetovou službu Kuki, začala nabízet svým zákazníkům první vlastní televizní tvorbu. Po jednoaktových hrách, které vznikly ve spolupráci s magazínem Reflex, nyní přichází se seriálem Hraj něco!

30. 8. 2021 Prostorový zvuk Dolby Digital už není raritou ani v internetových televizích, jeho dostupnost zvýšila služba Kuki. Nově jsou v internetové televizi Kuki s prostorovým zvukem Dolby Digital 5.1 stanice CNN Prima News HD, ČT2 HD, Discovery Science HD, DTX HD, ID HD, Nickelodeon HD a Prima Krimi HD. Operátor nabízí s touto doplňkovou službou v tuto chvíli celkem sedmadvacet programů.

5. 8. 2021 Zahajovací ceromoniál LOH v Tokiu trhal divácké rekordy. K obrazovkám přilákal patnáctkrát více diváků, než je pro odpolední vysílání stanice ČT Sport běžné. Vyplývá to z interních dat sledovanosti internetové televize Kuki.

17. 6. 2021 Reflex a Kuki představují vlastní sérii jednoaktovek (ne)divadla. Internetová televize Kuki ve spolupráci s časopisem Reflex natočila minisérii (Ne)divadla: historky z koronadoby. Divadelní hry vznikly jako reakce na „kulturní vakuum“ zapříčiněné koronavirovými opatřeními. Neméně důležitá byla i jejich role jakožto aktivní podpory uměleckých profesí.

22. 2. 2021 Televize Kuki zaznamenala rekordní rok, hlásí 50 000 diváků. Pandemická situace k IPTV službám přivedla i klienty, kteří nad pořízením internetové televize do té doby váhali. Strategickou prioritou Kuki v roce 2020 byly především inovace služeb a produktů, například v podobě rozsáhlé aktualizace aplikace pro iOS nebo nového tarifu Kuki extra.

21. 1. 2021 - Místo dálkového ovladače chytré hodinky. Kuki TV má aplikaci pro Garminy. Televize Kuki využívá potenciálu chytrých hodinek a představuje aplikaci, která udělá z hodinek na zápěstí dálková ovladač. Aplikace je určena pro chytré hodinky od Garminu a umožní ovládat televizor nebo set-top box s internetovou televizí Kuki.

10. 12. 2020 - Internetová televize Kuki představila novou verzi své mobilní aplikace pro systém iOS. Majitelé mobilních zařízení Apple nyní mohou zakládat vlastní profily v rámci jednoho účtu, přepínat mezi standardním a dětským vzhledem uživatelského rozhraní či ovládat přehrávání na televizi pomocí iPhonu nebo iPadu. 

16. 10. 2020 - Kuki: Koronavirus zbořil historický rekord v objemu přenesených datSledovanost IPTV Kuki v průběhu jara 2020 vzrostla o čtvrtinu. Rekordně posílily především zpravodajské kanály, online videopůjčovnám vládl Quentin Tarantino.

12. 10. 2020 - Služba Kuki má nový tarif. Všechny programy a celý obsah videotéky v ceně. Internetová televize Kuki zavedla nový tarif Kuki extra, který kombinuje všechny dostupné služby bez dalších příplatků. Tarif je určen především domácnostem a filmovým a televizním nadšencům.

16. 8. 2020 - Kuki přidává nové funkce včetně osobních profilů, změny vzhledu a teleportu. Placená televize Kuki nedávno získala plejádu nových funkcí, které by měly vylepšit uživatelskou zkušenost. Mezi nejzajímavější patří možnost spustit pořad z jednoho zařízení na jiném. 

12. 3. 2020 - Internetová televize Kuki kvůli koronaviru zpřístupní zdarma seriály pro děti. „Aby se děti doma nenudily, zpřístupníme jim víc než pět desítek zábavných pořadů, mezi kterými nebudou chybět klasické večerníčkové příběhy nebo seriály Sofie První, Doktorka Plyšáková nebo Jake a piráti ze Země Nezemě,“ uvedl marketingový ředile netboxu Lukáš Pazourek.

Starší články

6. 2. 2020 - Služba Kuki se rozšířila o nové stanice, další kanály převedl provozovatel do HD. Nově jsou klientům k dispozici kanály Trojka HD, Food Network HD, Lala TV HD nebo Euronews HD. Discovery ve vysokém rozlišení je k dispozici už v základním balíku.

25. 6. 2019 - Online televize Kuki nabízí novou aplikaci pro iOS a Apple TV Česká technologická společnost Cleverlance vyvinula aplikaci pro poskytovatele internetu a chytré televize Smart Comp. a Planet A. Tyto společnosti stojí za operátory Netbox, A1M a Kuki. Aplikace IPTV Kuki přináší internetovou televizi na platformy Apple TV a v nové verzi i na iOS.

20. 6. 2019 - Internetová televize Kuki začala podporovat Apple TV Uživatelé Apple TV mohou využívat všechny funkce televize Kuki včetně zpětného přehrávání pořadů (až 168 hodin zpětně) nebo vyhledávání pořadů podle žánrů, herců, hodnocení a roku vydání.

3. 6. 2019 - Zákazníci služby Kuki mohou otestovat poslední z Peterkových televizních počinů Provozovatelé internetové televize Kuki, brněnská společnost Smart Comp a pražská Planet A, změnily začátkem měsíce tradičně zákazníkům televizní stanici na pozici promo ochutnávky. Díky ní si mohou klienti on-line služby nově otestovat vysílání hudebního a teleshoppingového kanálu Šlágr 2.

20. 5. 2019 - Jak Češi sledují hokej? Průzkum IPTV operátora přináší zajímavé výsledky Průzkum chytré internetové televize Kuki zjišťoval, jací jsou Češi hokejoví diváci. IPTV operátor zpracoval jednotlivá data zatím pouze za loňský rok, jelikož letošní světový šampionát má ještě před sebou vyřazovací fázi. Český tým si už zajistil postup do čtvrtfinále, díky čemuž zajistil i zvýšený zájem diváků o vyřazovací zápasy šampionátu.

26. 3. 2019 - Když se knihy mění v obrazy: Které filmové či seriálové adaptace se o přízeň diváků ucházejí v letošním roce? I my jsme chtěli zákazníkům připomenout, že v březnu oslavujeme knihy. Proto jsme se rozhodli vytvořit kolekci filmových adaptací. Padesát tuzemských a zahraničních snímků bude zpřístupněno 19. března u příležitosti představení nové verze naší internetové televize Kuki.

20. 3. 2019 - Internetová televize Kuki zcela přepracuje svoji podobu, srovnává se s Netflixem Novinkou je vyhledávání podle názvů pořadů, podle žánrů, uživatelského hodnocení, ale také podle jmen herců a tvůrců. Nová Kuki obsahuje podle provozovatele téměř 34 tisíc titulů všech žánrů, tedy okolo 26 tisíc hodin televizní zábavy.

19. 3. 2019 - Chytrá televize Kuki nasadí novou verzi, bude i na Apple TV Od pondělí 25. března 2019 uvidí zákazníci chytré televize Kuki postupně její novou verzi. Vývojáři přepracovali hledání pořadů a každý člen rodiny si bude moci založit vlastní profil. Na výsledné podobě se podílelo více než 300 zákazníků, kteří od loňského podzimu testovali beta verzi nové Kuki.

4. 2. 2019 - Super Bowl českým divákům neučaroval. Raději sledují tenis či formuli 1 Největší sportovní událost roku ve Spojených státech, finále National Football League, mohli čeští diváci sledovat v noci z neděle na pondělí 4. února na kanálu Sport1. Nudu na hřišti i slabý doprovodný program v polovině utkání zachránil jen výkon komentátorů. Více než americký fotbal, si Češi v televizi pouštějí tenis nebo závody formule 1, ukazují aktuální statistiky internetové televize Kuki.

30. 1. 2019 - Které seriály sledují čeští diváci dlouhodobě nejraději? Sledování několika dílů seriálu či dokonce celých sérií v kuse, tzv. binge-watching, je stále oblíbenější. Tento fenomén souvisí nejen se snadnou dostupností seriálových titulů, ale také jejich zvyšující se kvalitou. Propracovanější je zahraniční i česká tvorba. Které seriály sledují čeští diváci dlouhodobě nejraději?

21. 1. 2019 - Jak jsme satelit vyměnili za KUKI aneb dva roky bez poruch s IPTV. Parabola od satelitního poskytovatele pořád leží u souseda v garáži, na satelitní set-top-boxy sedá prach a Kuki u nás v čase, kdy píšu tento článek, běží současně na dvou televizích, zatím co syn hraje hry a dcera loví po baráku pokemómy. A to vše na lince s rychlostí 20 Mb/s s 2,4 GHz anténou na střeše.

3. 9. 2018 - Arris VIP1113RF: IPTV Set-top box ve službách Kuki Platforma Kuki není vázána na konkrétního poskytovatele internetu, má velké výhody. Lze ji využívat doma, ale kupříkladu také na chatě, či chalupě. Pořád tak mám u sebe moje programy, v mém pořadí, v prostředí, které mám dostatečně zmapované. V době přechodu na DVB-T2 řada lidí přemýšlí, jakou cestou dál jít. IPTV je moderní forma zachytitelného televizního vysílání.

23. 6. 2017 - Kuki TV: vyzkoušeli jsme povedenou online televizi od Netboxu  Kuki TV je povedená online televize, umí streamovat takřka jakýkoliv videoobsah v HD kvalitě do vašeho tabletu, telefonu, televize a dalších zařízení. Kuki aplikace sebou přináší i spoustu jiných vychytávek, jako je automatické nahrávání seriálu z českých televizí a to až půl roku nazpět, nebo pohodlnou půjčovnu filmu.

9. 6. 2017 - Internetová Kuki na Nvidia Shield TV: náročnější zprovoznění, jinak ale stabilní a rychlá  Na dané platformě spolehlivý chod, výborná obrazová kvalita, na Nvidia Shield 2017 velice rychlé operace i okamžitá odezva, jednoduché třídění TV kanálů, přesně a svižně pracující dálkový ovladač.

29. 5. 2017 - Aplikace Kuki TV a Nvidia Shield je ideální kombinace pro sledování televize  Díky Kuki TV můžete sledovat na Shieldu plnohodnotnou televizi. Kuki TV již nějaký ten pátek existuje, v této době službu streamované televize přes internet využívá více než 80 tisíc lidí. Hned z několika důvodů by toto číslo mohlo brzy narůst. Pozemní vysílání přes standard DVB-T se pomalu ale jistě blíží ke svému konci.

28. 5. 2017 - Kuki na Shield TV posunuje sledování televize na další úroveň Televize stále neumřela a v dohledné době asi neumře. Můžeme však sledovat, jak se pomalu přetváří, propojuje se s webem a chytrými funkcemi. Jasným vývojovým krokem může být i cesta, kterou se vydala česká služba Kuki.

3. 5. 2017 - Kuki na Android TV: vyzkoušeli jsme budoucnost sledování televize  Kuki prodává základní set-top box bez nějakých paušálů v ceně. Kuki je ale nově k dispozici pro jakékoli zařízení s Android TV, tedy televizory Sony a Philips nebo levnější přehrávače jako Xiaomi Mi Box TV.

9. 3. 2017 - IPTV Kuki z Brna chce ovládnout české obýváky Nejprve si ji mohli vyzkoušet zákazníci Netboxu, pak ji začali nabízet partnerští operátoři a dnes je internetová kabelovka Kuki k dispozici v každé síti. Samostatnou položkou je set-top-box Arris VIP1113. Na stranu druhou, nemusí být nutný. IPTV totiž můžete sledovat i na televizorech Samsung s Tizenem.

3. 1. 2017 - Kuki: černý kůň tuzemských IPTV služeb Český IPTV operátor nabízí nejen unikátní skladbu kanálů, ale také vlastní uživatelské prostředí. A výsledek není vůbec špatný.

6. 10. 2016 - Kuki: vlastní platforma nám umožňuje operativně reagovat na potřeby zákazníků Dlouhé roky využívaly společnosti AIM a SMART Comp pro své IPTV zákazníky outsourcované řešení od nangu TV. Co donutilo obě firmy začít pracovat na vývoji vlastní IPTV platformy Kuki?

13. 6. 2016 - Kuki TV je dostupná pro všechny. Tarif si můžete poskládat z kanálů, které chcete Za zmíněných 200 nebo 400 Kč dostanete licenci na jednu televizi a pět počítače/tablety/mobily. Další licence pro televizi stojí 89 Kč. Kuki prodává vlastní set-top box, ale majitelé Smart TV od Samsungu mohou pouze stáhnout aplikaci ze Storu.

18. 12. 2015 - Online videotéka Kuki bude od příštího roku dostupná pro všechny, nejen zákazníky Netboxu Netbox  před rokem spustil  vlastní IPTV s názvem Kuki. Je dostupná zákazníky jeho a partnerů. Od příštího roku si ji však budou moci předplatit všichni bez ohledu na poskytovatele. O2 TV Air tak dostane pořádnou konkurenci, Kuki totiž nabízí i HD vysílání a více kanálů.

18. 11. 2014 - Vlastní mobilní televizi přinese i Netbox. Jmenuje se Kuki TV  Za 200 Kč měsíčně je k dispozici malý balíček s 15 základními a 15 volitelnými kanály, za 400 Kč je to 30 základních a 30 volitelných. V ceně je funkce timeshift, se kterou jde vrátit vysílání nazpět až o 168 hodin a pořady lze také nahrávat (kapacita pro 10 hodin).

11. 11. 2014 - Provozovatel Netboxu přichází s TV Kuki, která streamuje i do mobilů Brněnský operátor Smart Comp spustil pod novou značkou Kuki televizní vysílání, které si kromě set-top-boxu můžete naladit na dálku i v mobilech či tabletech.