Publikované recenze a články o Kuki.

Kuki - recenze a články

21. 1. 2019 - Jak jsme satelit vyměnili za KUKI aneb dva roky bez poruch s IPTV. Parabola od satelitního poskytovatele pořád leží u souseda v garáži, na satelitní set-top-boxy sedá prach a Kuki u nás v čase, kdy píšu tento článek, běží současně na dvou televizích, zatím co syn hraje hry a dcera loví po baráku pokemómy. A to vše na lince s rychlostí 20 Mb/s s 2,4 GHz anténou na střeše.

3. 9. 2018 - Arris VIP1113RF: IPTV Set-top box ve službách Kuki Platforma Kuki není vázána na konkrétního poskytovatele internetu, má velké výhody. Lze ji využívat doma, ale kupříkladu také na chatě, či chalupě. Pořád tak mám u sebe moje programy, v mém pořadí, v prostředí, které mám dostatečně zmapované. V době přechodu na DVB-T2 řada lidí přemýšlí, jakou cestou dál jít. IPTV je moderní forma zachytitelného televizního vysílání.

23. 6. 2017 - Kuki TV: vyzkoušeli jsme povedenou online televizi od Netboxu  Kuki TV je povedená online televize, umí streamovat takřka jakýkoliv videoobsah v HD kvalitě do vašeho tabletu, telefonu, televize a dalších zařízení. Kuki aplikace sebou přináší i spoustu jiných vychytávek, jako je automatické nahrávání seriálu z českých televizí a to až půl roku nazpět, nebo pohodlnou půjčovnu filmu.

9. 6. 2017 - Internetová Kuki na Nvidia Shield TV: náročnější zprovoznění, jinak ale stabilní a rychlá  Na dané platformě spolehlivý chod, výborná obrazová kvalita, na Nvidia Shield 2017 velice rychlé operace i okamžitá odezva, jednoduché třídění TV kanálů, přesně a svižně pracující dálkový ovladač.

29. 5. 2017 - Aplikace Kuki TV a Nvidia Shield je ideální kombinace pro sledování televize  Díky Kuki TV můžete sledovat na Shieldu plnohodnotnou televizi. Kuki TV již nějaký ten pátek existuje, v této době službu streamované televize přes internet využívá více než 80 tisíc lidí. Hned z několika důvodů by toto číslo mohlo brzy narůst. Pozemní vysílání přes standard DVB-T se pomalu ale jistě blíží ke svému konci.

28. 5. 2017 - Kuki na Shield TV posunuje sledování televize na další úroveň Televize stále neumřela a v dohledné době asi neumře. Můžeme však sledovat, jak se pomalu přetváří, propojuje se s webem a chytrými funkcemi. Jasným vývojovým krokem může být i cesta, kterou se vydala česká služba Kuki.

3. 5. 2017 - Kuki na Android TV: vyzkoušeli jsme budoucnost sledování televize  Kuki prodává základní set-top box bez nějakých paušálů v ceně. Kuki je ale nově k dispozici pro jakékoli zařízení s Android TV, tedy televizory Sony a Philips nebo levnější přehrávače jako Xiaomi Mi Box TV.

9. 3. 2017 - IPTV Kuki z Brna chce ovládnout české obýváky Nejprve si ji mohli vyzkoušet zákazníci Netboxu, pak ji začali nabízet partnerští operátoři a dnes je internetová kabelovka Kuki k dispozici v každé síti. Samostatnou položkou je set-top-box Arris VIP1113. Na stranu druhou, nemusí být nutný. IPTV totiž můžete sledovat i na televizorech Samsung s Tizenem.

3. 1. 2017 - Kuki: černý kůň tuzemských IPTV služeb Český IPTV operátor nabízí nejen unikátní skladbu kanálů, ale také vlastní uživatelské prostředí. A výsledek není vůbec špatný.

6. 10. 2016 - Kuki: vlastní platforma nám umožňuje operativně reagovat na potřeby zákazníků Dlouhé roky využívaly společnosti AIM a SMART Comp pro své IPTV zákazníky outsourcované řešení od nangu TV. Co donutilo obě firmy začít pracovat na vývoji vlastní IPTV platformy Kuki?

13. 6. 2016 - Kuki TV je dostupná pro všechny. Tarif si můžete poskládat z kanálů, které chcete Za zmíněných 200 nebo 400 Kč dostanete licenci na jednu televizi a pět počítače/tablety/mobily. Další licence pro televizi stojí 89 Kč. Kuki prodává vlastní set-top box, ale majitelé Smart TV od Samsungu mohou pouze stáhnout aplikaci ze Storu.

18. 12. 2015 - Online videotéka Kuki bude od příštího roku dostupná pro všechny, nejen zákazníky Netboxu Netbox  před rokem spustil  vlastní IPTV s názvem Kuki. Je dostupná zákazníky jeho a partnerů. Od příštího roku si ji však budou moci předplatit všichni bez ohledu na poskytovatele. O2 TV Air tak dostane pořádnou konkurenci, Kuki totiž nabízí i HD vysílání a více kanálů.

18. 11. 2014 - Vlastní mobilní televizi přinese i Netbox. Jmenuje se Kuki TV  Za 200 Kč měsíčně je k dispozici malý balíček s 15 základními a 15 volitelnými kanály, za 400 Kč je to 30 základních a 30 volitelných. V ceně je funkce timeshift, se kterou jde vrátit vysílání nazpět až o 168 hodin a pořady lze také nahrávat (kapacita pro 10 hodin).

11. 11. 2014 - Provozovatel Netboxu přichází s TV Kuki, která streamuje i do mobilů Brněnský operátor Smart Comp spustil pod novou značkou Kuki televizní vysílání, které si kromě set-top-boxu můžete naladit na dálku i v mobilech či tabletech.