MENU
Kuki logo
Pustit
Kuki logo
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
domů
tarify
TV kanály
TV program
zařízení
podpora
kontakt
objednat Kuki
Kuki konto
→ CHCI KUKI NA 14 DNÍ ZDARMA ←
← Zpět na výpis kanálů
PO
6. 5.
ÚT
7. 5.
ST
8. 5.
ČT
9. 5.
PÁ
10. 5.
SO
11. 5.
NE
12. 5.
PO
13. 5.
ÚT
14. 5.
Spektrum Home HD
Spektrum Home HD
7. května 2024
8. května 2024
9. května 2024
10. května 2024
11. května 2024
00:00
Děti planety Duna (1/3)
01:25
Italská města, italské chutě VII (5)
01:50
Dobrodružství George Clarkea v Americe (2)
02:40
Zahradníkův svět X (3)
03:40
Velkolepé plány XV (3)
04:30
Až je koupím, budou mý! III (2)
01:00
Přelétavá léta (4)
01:50
Dobrodružství George Clarkea v Americe (3)
02:40
Zahradníkův svět X (4)
03:40
Velkolepé plány XV (4)
04:30
Až je koupím, budou mý! III (3)
01:00
Přelétavá léta (5)
01:50
Dobrodružství George Clarkea v Americe (4)
02:40
Zahradníkův svět X (5)
03:40
Velkolepé plány XV (5)
04:30
Až je koupím, budou mý! III (4)
01:00
Přelétavá léta (6)
01:50
George Clarke - Staré domy, nové domovy (1)
02:40
Zahradníkův svět X (6)
03:40
Velkolepé plány XV (6)
04:30
Až je koupím, budou mý! III (5)
01:00
A byt září novotou... (1)
01:50
George Clarke - Staré domy, nové domovy (2)
02:40
Zahradníkův svět X (7)
03:40
Velkolepé plány XV (7)
04:30
Až je koupím, budou mý! III (6)
05:15
Dům snů V (20)
06:00
Dům snů VII (1)
06:55
Dům snů IV (24)
07:55
Dobrodružství George Clarkea v Americe (2)
08:55
Nejlepší dům ve čtvrti (17)
09:50
Přelétavá léta (3)
05:15
Dům snů V (21)
06:00
Dům snů VII (2)
06:55
Dům snů IV (25)
07:55
Dobrodružství George Clarkea v Americe (3)
08:55
Nejlepší dům ve čtvrti (18)
09:50
Přelétavá léta (4)
05:15
Dům snů V (22)
06:00
Dům snů VII (3)
06:55
Dům snů IV (26)
07:55
Dobrodružství George Clarkea v Americe (4)
08:55
Nejlepší dům ve čtvrti (19)
09:50
Přelétavá léta (5)
05:15
Dům snů V (23)
06:00
Dům snů VII (4)
06:55
Úžasné prostory George Clarka (1)
07:55
George Clarke - Staré domy, nové domovy (1)
08:55
Nejlepší dům ve čtvrti (20)
09:50
Přelétavá léta (6)
05:15
Dům snů V (24)
06:00
Dům snů (13)
06:45
Dům snů - souboj (5)
07:30
Dílna Jimiho Kutila II (8)
07:55
Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
08:40
Uspořádejte si svůj život II (2)
09:45
Lovci plážových domů (10)
10:45
Italská města, italské chutě VII (5)
11:15
Velkolepé plány XV (3)
12:15
Dům snů V (20)
13:10
Zahradníkův svět X (4)
14:20
Až je koupím, budou mý! III (2)
10:45
Italská města, italské chutě VII (6)
11:15
Velkolepé plány XV (4)
12:15
Dům snů V (21)
13:10
Zahradníkův svět X (5)
14:20
Až je koupím, budou mý! III (3)
10:45
Italská města, italské chutě VII (7)
11:15
Velkolepé plány XV (5)
12:15
Dům snů V (22)
13:10
Zahradníkův svět X (6)
14:20
Až je koupím, budou mý! III (4)
10:45
Italská města, italské chutě VII (8)
11:15
Velkolepé plány XV (6)
12:15
Dům snů V (23)
13:10
Zahradníkův svět X (7)
14:20
Až je koupím, budou mý! III (5)
10:10
Najděte mi dům na pláži (10)
10:40
Velkolepé plány: Austrálie VIII (7)
11:35
Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (1)
12:25
Na chalupě Austrálie (3)
13:15
Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou (1)
13:40
Netradiční bydlení? III (1)
14:30
Luxusní domy IV (1)
15:15
Dobrodružství George Clarkea v Americe (3)
16:10
Italská města, italské chutě VII (6)
16:35
Velkolepé plány XV (4)
17:30
Přelétavá léta (4)
18:25
Dům snů IV (25)
19:20
Dům snů V (21)
15:15
Dobrodružství George Clarkea v Americe (4)
16:10
Italská města, italské chutě VII (7)
16:35
Velkolepé plány XV (5)
17:30
Přelétavá léta (5)
18:25
Dům snů IV (26)
19:20
Dům snů V (22)
15:15
George Clarke - Staré domy, nové domovy (1)
16:10
Italská města, italské chutě VII (8)
16:35
Velkolepé plány XV (6)
17:30
Přelétavá léta (6)
18:25
Úžasné prostory George Clarka (1)
19:20
Dům snů V (23)
15:15
George Clarke - Staré domy, nové domovy (2)
16:10
Domy snů u jezera (1)
16:35
Velkolepé plány XV (7)
17:30
A byt září novotou... (1)
18:25
Úžasné prostory George Clarka (2)
19:20
Dům snů V (24)
15:00
Luxusní domy IV (2)
15:25
Dům snů (13)
16:10
Jezme zdravě, žijme zdravě (10)
16:35
Uspořádejte si svůj život II (3)
17:40
Utajený šéf – USA X (1)
18:35
Bohatí a chudí (3)
19:30
Italská města, italské chutě II (3)
20:15
Až je koupím, budou mý! III (3)
21:10
Dům snů VII (2)
22:00
Sladká láska
23:30
Děti planety Duna (2/3)
20:15
Až je koupím, budou mý! III (4)
21:10
Dům snů VII (3)
22:00
Alex a Emma
23:40
Děti planety Duna (3/3)
20:15
Až je koupím, budou mý! III (5)
21:10
Dům snů VII (4)
22:00
Bláznivá svatba
23:35
D'Artagnanova dcera (1)
20:15
Až je koupím, budou mý! III (6)
21:10
Dům snů VII (5)
22:00
Jane má schůzku
23:35
D'Artagnanova dcera (2)
20:00
Legenda o perlách naga
21:45
Tajemství polévky rámen
23:25
Hráči
Spektrum Home HD
Spektrum Home HD
Právě se nevysílá
Spektrum Home HD
Spektrum Home HD