Kuki funguje i na Android TV.

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV si užiješ perfektní obraz

Nejrychlejší plnohodnotná telka

Nabízíme ti první řešení v ČR plně podporující Google Channels se zcela intuitivním ovládáním. Díky NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou. Kuki na NVIDIA SHIELD TV ti prostě přinese televizní zábavu i filmy v ultrarealistické kvalitě obrazu.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Kuki ti umožní sledovat televizi kdekoliv si zamaneš

Sleduj Kuki v televizi, mobilu, počítači i tabletu

Ať už sleduješ televizi, používáš mobil, tablet nebo notebook s libovolným operačním systémem, Kuki si pustíš všude. Navíc se zařízení mezi sebou synchronizují. To znamená, že rozkoukaný pořad z mobilu, jednoduše dokoukáš třeba na televizoru.


Veškeré pořady, nahrávky a seriály, kino filmy, nastavení TV kanálů a mnoho dalšího najdeš na všech zařízeních právě tak, jak jsi je rozkoukal

Sleduj Kuki v televizi, mobilu, počítači i tabletu.

Vyhledej vše, co tě napadne

Chceš sledovat konkrétní pořad a nevíš, jestli ho vysílají?

Zaujala tě upoutávka na film nebo máš tip od přátel? Vyřeš to jednoduše, použij vyhledávání v Kuki a hned máš jasno.


V Kuki lze jednoduše vyhledávat v pořadech, nahrávkách, filmech i seriálech. A výsledky můžeš ještě filtrovat podle žánru nebo uživatelského hodnocení.

Vyhledej s Kuki vše, co tě napadne

Dívej se na televizi, kdekoliv tě napadne

Kuki si užiješ v celé ČR a v zemích EU

Kuki udělá ze všech obývacích pokojů v České republice, místa plná zábavy. Funguje přes internet a se set-top boxem si ji můžeš snadno užívat i na starších typech televizí.


Ať už jedeš na služebku nebo dovolenou, nezapomeň si nainstalovat aplikaci Kuki do mobilu nebo si rovnou zabal set-top box. Kuki můžeš pohodlně sledovat ve všech státech EU.

Odjíždíš na víkend pryč? Kuki tě jistí!