Kuki funguje i na Android TV.

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV si užiješ perfektní obraz

Nejrychlejší plnohodnotná telka

Nabízíme ti první řešení v ČR plně podporující Google Channels se zcela intuitivním ovládáním. Díky NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou. Kuki na NVIDIA SHIELD TV ti prostě přinese televizní zábavu i filmy v ultrarealistické kvalitě obrazu.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Stáhni si Kuki aplikaci nebo používej prohlížeč

Jsi seriálový nadšenec?

Neztrácej čas hledáním dalšího dílu
Kuki pro tebe všechny nahraje

Seriály v Kuki si zamiluješ! Kuki ti nahrává více než stovku nejoblíbenějších seriálů a pořadů a většinu ti dokáže přehrát až půl roku zpětně.


Už nikdy nepropásneš žádný díl tvých oblíbených seriálů, nemusíš ani hledat v televizním programu, kdy se díl vysílá. Kuki se přizpůsobí tobě, nemusíš už trávit čas u televize, radši se vydej ven na procházku s rodinou nebo přáteli. Všechno přehledně třídí a zobrazí jako doma v knihovně.

Jsi seriálový nadšenec?

Získej spoustu volného času

Nepropásni důležité okamžiky v životě, Kuki tě vrátí v čase

Nabídne ti zpětné zhlédnutí programu až 168 hodin. Stačí si vybrat TV kanál, datum a čas, kam se chceš vrátit a nahrávat nebo sledovat ze záznamu. S Kuki už nepropásneš ani vteřinu svého života!


S Kuki můžeš nejen cestovat zpět v čase až o 7 dní, pořady můžeš pozastavit nebo spustit od začátku. Snadno si vybereš čas a vrátíš se ihned do minulosti k pořadům nebo filmům, které jsi díky výrazně důležitějším činnostem nestihl zhlédnout.

Kuki tě vrátí v čase

Dívej se na televizi, kdekoliv tě napadne

Kuki si užiješ v celé ČR a v zemích EU

Kuki udělá ze všech obývacích pokojů v České republice, místa plná zábavy. Funguje přes internet a se set-top boxem si ji můžeš snadno užívat i na starších typech televizí.


Ať už jedeš na služebku nebo dovolenou, nezapomeň si nainstalovat aplikaci Kuki do mobilu nebo si rovnou zabal set-top box. Kuki můžeš pohodlně sledovat ve všech státech EU.

Odjíždíš na víkend pryč? Kuki tě jistí!