Kuki funguje i na Android TV.

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV si užiješ perfektní obraz

Nejrychlejší plnohodnotná telka

Nabízíme ti první řešení v ČR plně podporující Google Channels se zcela intuitivním ovládáním. Díky NVIDIA SHIELD TV budeš mít nejkvalitnější zobrazení televizních kanálů, a to díky Kuki a Tegra X1 čipu s rozlišením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou barevnou hloubkou. Kuki na NVIDIA SHIELD TV ti prostě přinese televizní zábavu i filmy v ultrarealistické kvalitě obrazu.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Kuki ti umožní sledovat televizi kdekoliv si zamaneš

Sleduj Kuki v televizi, mobilu, počítači i tabletu

Ať už sleduješ televizi, používáš mobil, tablet nebo notebook s libovolným operačním systémem, Kuki si pustíš všude. Navíc se zařízení mezi sebou synchronizují. To znamená, že rozkoukaný pořad z mobilu, jednoduše dokoukáš třeba na televizoru.


Veškeré pořady, nahrávky a seriály, kino filmy, nastavení TV kanálů a mnoho dalšího najdeš na všech zařízeních právě tak, jak jsi je rozkoukal

Sleduj Kuki v televizi, mobilu, počítači i tabletu.

Vyhledej vše, co tě napadne

Chceš sledovat konkrétní pořad a nevíš, jestli ho vysílají?

Zaujala tě upoutávka na film nebo máš tip od přátel? Vyřeš to jednoduše, použij vyhledávání v Kuki a hned máš jasno.


V Kuki lze jednoduše vyhledávat v pořadech, nahrávkách, filmech i seriálech. A výsledky můžeš ještě filtrovat podle žánru nebo uživatelského hodnocení.

Vyhledej s Kuki vše, co tě napadne

Stáhni si Kuki aplikaci nebo používej prohlížeč

Naši telku si můžeš užít úplně všude

Kuki jede na internetu od jakéhokoliv poskytovatele

Funguje na libovolném internetovém připojení od kvalitního poskytovatele! Kuki neustále měří rychlost internetové linky a podle toho přizpůsobuje kvalitu obrazu.


Stačí jí běžné připojení o rychlosti 2 Mbps. Pro nejvyšší Full HD kvalitu vyžaduje 12 Mbps. Zkrátka nic, co by kvalitní internetový poskytovatel neuměl nabídnout.

Nahrávej si vše, třeba až 14 dní dopředu.