Navíc seriály

Vylepšení pro milovníky nových seriálů i věčných repríz.

S Navíc seriály získáš za 65 Kč měsíčně přístup do knihovny plné seriálů a televizních pořadů.

Navíc seriály

Chceš stovky seriálů a 5000 hodin zábavy? Objednej si online Navíc seriály přímo v Kuki konto.

Objednat Kuki

Všechny seriály na jednom místě

Kuki nechce, aby se divák musel podřizovat vysílání, Kuki se podřídí divákovi. Chceš se dívat na svůj oblíbený seriál, ale nepamatuješ si, kdy ho dávali?


Nevadí, vylepšení Navíc seriály na vše myslí za tebe, je to nejvychytanější funkce, kterou Kuki nabízí. Ocení ji nejen seriáloví nadšenci, protože služba Navíc seriály je opravdu pro všechny. Kuki pro tebe nahrává oblíbené seriály, filmové série či pořady a pak je přehledně řadí do své knihovny. Jediné, co potřebuješ, je mít zpřístupněný kanál, ze kterého ja nahrávka pořízena.

Označ si oblíbené seriály a Kuki je ohlídá

Běžně Kuki řadí seriály podle abecedy, ale pokud máš nějaký seriál či pořad oblíbený, stačí si ho označit a Kuki ti ho automaticky zařadí na první místo ve vyhledávání. Dívání je snadnější a navíc tě bude Kuki upozorňovat, když bude k dispozici další díl.

Jak dlouho lze seriály sledovat?

Poslední epizody najdeš jednoduše v sekci seriály ve své televizi. Doba uložení se liší v závislosti na kanálu, ze kterého je seriál nahráván. Některé titulů pro tebe Kuki uloží i na delší čas. Klidně tedy můžeš zhlédnout celý seriál až půl roku od jeho odvysílání.

Nečekej na reprízy, užívej si filmy s Kuki

Nečekej, až budou skvělé filmy dávat v televizi. Prohlédni si sekci kino, kde najdeš filmy, které právě nabízíme. Každý film si můžeš jednorázově půjčit, třeba na 2 dny. A pokud jsi milovník zahraničních filmů nebo třeba českých komedií, určitě dej šanci vylepšení Navíc kino, díky kterému si za měsíční poplatek zpřístupníš desítky filmů.