Navíc seriály

Vylepšení pro milovníky nových seriálů i věčných repríz.

S Navíc seriály získáš za 65 Kč měsíčně přístup do knihovny plné seriálů a televizních pořadů.

Navíc seriály

Chceš stovky seriálů a nekonečné hodiny zábavy? Objednej si Navíc seriály online přímo v Kuki kontu.

Všechny seriály na jednom místě

Už si nemusíš pamatovat, který den a ve který čas dávali tvůj oblíbený seriál. Vylepšení Navíc seriály, vychytaná specialita telky Kuki, ti vše naservíruje na zlatém podnose.


Pokud si předplatíš toto vylepšení, Kuki za tebe bude nahrávat stovky epizod oblíbených seriálů, filmových sérií a dalších pořadů. Veškerý obsah přehledně řadí do knihovny, takže ho najdeš na jednom místě v sekci Seriály. Jediné, co ke spuštění konkrétního seriálu potřebuješ, je mít zpřístupněný kanál, ze kterého Kuki jeho nahrávku pořizuje.

Označ si oblíbené seriály a Kuki je ohlídá

Kuki běžně seriály řadí podle abecedy, ale pokud sis některý pořad oblíbil, označ ho srdíčkem a Kuki jej automaticky zařadí na první místo ve vyhledávání. Usnadníš si tak koukání na telku a Kuki tě navíc upozorní na každý nový díl seriálu.

Kde a jak dlouho lze seriály sledovat?

Jednotlivé epizody najdeš v sekci Seriály přímo v telce Kuki. Doba jejich uložení se liší v závislosti na kanálu, ze kterého je seriál nahráván. Některé tituly pro tebe Kuki uloží i na delší čas, takže můžeš seriál zhlédnout až půl roku po jeho odvysílání v televizi.

Užij si kromě seriálů také filmy

Kuki je kromě seriálů specialista i na filmy. Nečekej, až budou trháky dávat v televizi a pusť si je v sekci Kino. Najdeš tam spoustu snímků, které si můžeš půjčit za jednorázový poplatek. Pokud jsi ale filmový fajšmekr, rovnou objednej vylepšení Navíc kino či Navíc kino plus – obě ti za měsíční poplatek zpřístupní desítky filmů.