Jedinečná telka Kuki.

Unikátní televizní služba, která tě potěší řadou chytrých funkcí.
Jediné, co Kuki potřebuje, je internet od kvalitního poskytovatele.


Kromě klasických dovedností, jako je nahrávání pořadů nebo hlídání jeho začátku, zvládá cestování časem a má skvělou paměť. Kuki si pamatuje všechno, co se stalo v posledních 168 hodinách a je schopná minulost i nahrát, třeba až na 3 měsíce. Každý pořad ti Kuki zastaví nebo vrátí na začátek, takže se můžeš dívat kdykoli na cokoliv a máš tak daleko víc volného času pro sebe.

Kuki vypadá a funguje na všech zařízeních stejně.

Sleduj Kuki v televizi, mobilu, počítači i tabletu.

Ať už sleduješ televizi, používáš mobil, tablet nebo notebook s libovolným operačním systémem, Kuki vždycky poznáš. Vypadá všude stejně a automaticky si synchronizuje věškerý obsah.


Veškeré pořady, nahrávky a seriály, kino filmy, nastavení TV kanálů a mnoho dalšího najdeš na všech zařízeních právě tak, jak jsi je rozkoukal. 

Sleduj Kuki v televizi, mobilu, počítači i tabletu.

Seřaď si TV kanály podle sebe.

Nastavení podle tvých představ? S Kuki to není žádný problém.

Přeskládat si TV kanály v Kuki zvládne jednoduše každý. Všechny provedené změny se hned projeví na všech koncových zařízeních. Nemusíš tak složitě přemýšlet, kde máš svůj oblíbený TV kanál.


Je to tak jednoduché, že to zvládne i dítě. A protože se změna projeví všude, najdeš v Kuki pohodlně svůj oblíbený sport, seriály nebo dětské pohádky na všech zařízeních.

Kuki - Seřaď si TV kanály podle sebe

Nahrávej si cokoliv odkudkoliv.

Odjíždíš na víkend pryč? Kuki tě jistí.

Nechceš propásnout oblíbený film nebo sportovní přenos, ale už nejsi doma? Nevadí, Kuki umí nahrát až 100 hodin pořadů. A nastavit nahrávky můžeš odkudkoliv.


Vybrané pořady ti Kuki nahraje klidně přes mobil z tepla chalupy nebo z výletu v horách. Pak se na ně můžeš podívat, kde budeš chtít. Kuki ti nabízí až 100 hodin nahrávek a uloží ti je po dobu 3 měsíců.

Odjíždíš na víkend pryč? Kuki tě jistí!

Získej spoustu volného času.

Nepropásni důležité okamžiky v životě. Kuki tě vrátí v čase.

Nabídne ti zpětné zhlédnutí programu až 168 hodin, a to jen na dvě kliknutí. Stačí si vybrat datum a čas, kam se chceš vrátit a nahrávat nebo sledovat ze záznamu. S Kuki už nepropásneš ani vteřinu svého života!


Díky Kuki stihneš vyfotit první kroky svých dětí, udělat radost rodině na Vánoce, jít na svatbu nejlepšího přítele či přítelkyně, posekat zahradu i postavit dům. S Kuki budeš cestovat zpět v čase až o 7 dní, a to jen na dvě kliknutí. Stačí vybrat čas, potvrdit ho a vrátíš se ihned do minulosti k programům, které jsi díky výrazně důležitějším činnostem nestihl zhlédnout.

Kuki tě vrátí v čase

Nahrávej si vše, třeba až 14 dní dopředu.

Viděl jsi upoutávku na film nebo seriál?

Už si nemusíš nic psát do diáře nebo složitě pamatovat. Zadej Kuki, ať ti to nahraje! Najdi svůj oblíbený seriál v programu, a to klidně i 14 dní dopředu.


Jednoduše v sekci program stiskni zelené tlačítko a Kuki ti zobrazí přehledný kalendář. Nastavit nahrávání filmů, seriálů i pořadů dopředu je prostě hračka.

Nahrávej si vše, třeba až 14 dní dopředu.

Vyhledej vše, co tě napadne.

Máš spoustu nahrávek, ve kterých se ztracíš?

Chceš sledovat konkrétní pořad a nevíš, jestli ho vysílají? Žádný problém, stačí využít vyhledávání a hned máš jasno.


Po stisku žlutého tlačítka nebo lupy, můžeš v Kuki jednoduše vyhledávat ve všech pořadech, nahrávkách, filmech i seriálech.

Vyhledej s Kuki vše, co tě napadne

Jsi seriálový nadšenec?

Neztrácej čas hledáním dalšího dílu.
Kuki pro tebe všechny nahraje.

Seriály v Kuki si zamiluješ! Kuki ti nahrává více než stovku nejoblíbenějších seriálů a pořadů a některé ti dokáže přehrát až půl roku zpětně.


Už nikdy nepropásneš žádný díl tvých oblíbených seriálů, nemusíš ani hledat v televizním programu, kdy se díl vysílá. Kuki se přizpůsobí tobě, nemusíš už trávit čas u televize, radši se vydej ven na procházku s rodinou nebo přáteli. Všechno přehledně třídí a zobrazí jako doma v knihovně.

Jsi seriálový nadšenec?