Promo kanál prosinec 2020

01. 12. 2020 | Promo kanál
Délka čtení: 3 minuty

Děti si s televizí Kuki celý podzim užívají spoustu zábavy a je jisté, že se nebudou nudit ani v prosinci. Na závěrečný měsíc tohoto roku totiž do Kuki jako promo kanál zařazujeme dětský program Minimax. Tobě i tvým ratolestem zdarma přinese několik animovaných seriálů, které mají ohlas u nás i ve světě. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify.

Pestrý výběr pro všechny

Poslední adventní neděli na děti v rámci adventních kolekcí v Kuki čekají desítky animovaných i hraných pohádek. Ale už předtím si užijí oblíbené seriály na promo kanálu Minimax. Jeho pestrá nabídka bude celý prosinec dělat radost dětem, ať už předškolního nebo školního věku.

Co všechno na Minimaxu uvidíš?

 

Kung Fu Panda - Tlapky osudu

Pamatuješ si mladého, roztomilového a nešikovného pandu jmeném Po? V pohádce Tlapky osudu se Po střetne se svou zatím největší výzvou - musí naučit svou neřádnou partu dětí, jak nakládat s nově nabitými silami a zachránit svět od této zlé síly. A ty můžeš být přimo u toho.

 

 

Máša a medvěd

Animované příběhy děvčátka Máši a medvěda Míši si získaly srdce milionů lidí a dnes patří k největším klasikám mezi dětskými seriály. Jednotlivé díly mají jen pár minut, ale i za tak krátkou dobu dokážou vykouzlit úsměv na rtech dětem i dospělým. Dej Máše a medvědovi šanci, protože tito dva vědí, jak člověku zlepšit náladu.

 

 

Mia a já

Jednorožci, draci, elfové a spousta kouzel na jednom místě. Dětský seriál Mia a já zaujme hlavně děti, jejichž fantazie nezná mezí a které baví nadpřirozeno. Hrdinka Mia chce zachránit jednorožce i celý svět, a ty můžeš sledovat, jak se jí to daří.

 

 

Můj malý Pony - nejlepší dárek

Na Štědrý den se děti mohu těšit na hledání dárků pro malé Poníky. Twilight Sparkel a její kamarádky uspořádají společně Útulnocovou pomoc, aby každý z poníků dostal pod stromeček alespoň jeden dárek. Podaří se holkám obdarovat všechny poníky?

 

 

Mimi šéf: zpátky ve hře

Může být dítě šéfem řešícím dospělácké starosti a podnikání? Jasně že může! Snadno se přesvědčíš, když na Minimaxu koukneš na animák Mimi šéf: zpátky ve hře. Hlavní hrdina narazí společně s bratrem Timem na zapeklitosti, které bys ani nečekal.

 

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně si ho přidej mezi své kanály. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz nebo nás kontaktovat na Facebooku.