Adventní kolekce filmů 2020

28. 11. 2020 | Zajímavosti
Délka čtení: 5 min

PRODLUŽUJEME ADVENTNÍ KOLEKCE AŽ DO 28. ÚNORA 2021!

U nás ježíšek chodí dříve! Už pátý rok po sobě v telce Kuki všem zákazníkům nadělíme adventní kolekce filmů a pohádek zdarma. Několik týdnů si s nimi užiješ domácí pohodu, jak má být. Od 29. listopadu každou adventní neděli zpřístupníme jednu či dvě tematické kolekce se 100 nahrávkami. Celkem na tebe čeká až 6 sbírek a v nich přes 600 filmů!

Adventní kolekce najdeš postupně od 29. listopadu 2020 v sekci Seriály, a to na předních pozicích, hned za oblíbenými seriály. Určitě je nepřehlédneš. Poslední adventní neděli budou dostupné všechny kolekce, harmonogram jejich zveřejňování si prohlédni v tabulce níže. Všechny kolekce zůstanou v Kuki dostupné až do 28. února 2021.

Těš se na české a slovenské filmyživotopisné snímkyakčňáky, české i animované pohádky nebo na komedii a romantiku

 

Seznam filmů a pohádek

 

DatumKolekce
29. 11. 2020České a slovenské filmy, Komedie a romantika
6. 12. 2020Životopisné filmy
13. 12. 2020Akční filmy
20. 12. 2020Animované pohádky a České pohádky


Do telky Kuki ti postupně pošleme stovky trháků. Pokud se nechceš zdržovat vybíráním, máme pro každou kolekci přichastaných několik tipů, které by byl hřích nevidět. Aby sis mohl daný film nebo pohádku pustit, potřebuješ mít pouze zpřístupněný kanál, ze kterého je nahrávka pořízena. Poté tě čají dlouhé hodiny zábavy.

České a slovenské filmy

Co by to bylo za advent bez české a slovenské klasiky. Zasmát se můžeš u komedií PupendoČerní BaroniTankový prapor nebo Teorie Tygra. Ze starší tvorby by tě mohly zaujmout filmy KoljaTajemství hradu v KarpatechRozmarné léto a slavný snímek Jiřího Menzela Na samotě u lesa. Tyto skvosty české kinematografie nikdy nezklamou!

 

 

Komedie a romantika

Chceš se smát, až se budeš za břicho popadat? Tak koukni na něco z kolekce plné komedií. Zlepši náladu sobě i své rodině prověřenými jistotami jako Scary MovieFantomasCharlieho andílci nebo Jumanji. Radost udělá i Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel nebo medvěd Paddington poznávající život v Londýně.

Společně s komediemi přineseme i romantické filmy. Jestli jsi milovníkem příběhů prošpikovaných emocemi a dojetím, tak zbystři. Máme pro tebe snímky Po čem ženy toužíMickovy modré očiPoslední tango v Paříži i psychologicko-romantické dílo Snídaně u Tiffanyho.

 

 

Životopisné filmy

Jsou dny, kdy má člověk náladu spíš na vážnější tvorbu, u které jde humor stranou. Pro takové případy jsme letos připravili úplnou novinku – Životopisné filmy. Snímek Sociální síť tě zavede do doby, kdy vznikal Facebook, poučné dílo Jan Palach zase do posledních měsíců života této významné osobnosti. Koukni také na Železnou ladyMladého WinstonaLetceVlka z Wall Street nebo si pusť animovaný film S láskou Vincent, který pojednává o osudu malíře Vincenta van Gogha.

 

 

Akční filmy

Trocha adrenalinu nikdy nikomu neuškodila. Pokud máš rád, když se toho na obrazovce děje v jednu chvíli hodně napínavého, pak oceníš kolekci s akčními filmy. Zapotíš se u Spider-ManaDesperada i Snipera. Jestli stále nebudeš mít dost, zapni v Kuki také dobře známé Muže v černémÚtěk z Alcatrazu a Hellboye. Nebo tě zláká spíš starší akčňák Mizerové?

 

 

Animované pohádky

Děti nebudou vědět, na co od listopadu do ledna koukat dřív. V Kuki kromě hraných pohádek najdou také animované a dostanou jich pořádnou porci. O pozornost malých diváků se budou ucházet animáky Lovecká sezóna a Šmoulové, nešikovní kutilové Pat a Mat, ale také americký hit Zataženo, občas trakaře nebo sportovně laděný film Hurá na fotbal. Zavzpomínáš na dětská léta a koukneš na některé animáky taky?

 

 

České pohádky

Vánoce a hrané české pohádky? To je nerozlučná dvojka. Princové a princezny, čerti, vodníci, králové a také dobro a zlo. To všechno na tebe čeká v kolekci České pohádky. Z nejnovějších snímků tě potěší Kouzelník Žito a Nejlepší přítel, ze starších nevynechej Tři oříšky pro Popelku, Anděl PáněKačenku a strašidla a Prince Bajaju. Věříme ale, že dětem i dospělým vykouzlí úsměv na rtech úplně každá pohádka v kolekci.