Navíc telka

Vylepšení pro větší domácnosti nebo velké televizní fanoušky.

S Navíc telka získáš možnost sledovat svou Kuki na další televizi a to jen za 89 Kč měsíčně.

Navíc telka

Chceš si takto Kuki vylepšit? Jednoduše si Navíc telku objednej přímo přes Kuki konto.

Objednat Kuki

Je vás moc a každý kouká na něco jiného?

Televizní služba Kuki myslí i na větší rodiny. Je tu pro všechny, kteří mají doma více televizí nebo chtějí používat hodně mobilních zařízení. Právě pro tyto případy má Kuki vylepšení Navíc telka, které navýší základní počet zařízení, na kterých lze Kuki sledovat. V tarifech Kuki menší a Kuki větší se běžně nabízí licence na jedno fixní zařízení a pět mobilních.


S vylepšením Navíc telka získáš možnost připojit další 1 fixní zařízení (chytrá televize nebo set-top box), toto vylepšení lze k jedné smlouvě dokoupit pouze dvakrát. Celkem tak můžeš jednu službu televize Kuki čerpat až na třech fixních zařízeních.

Co je to fixní zařízení?

Fixním zařízením se rozumí chytrá televize Samsung s operačními systém Tizen, Android TV, konzole NVIDIA Shield nebo set-top box. Pro Kuki je určený set-top box Arris, který skvěle zvládá všechny chytré funkce, jako jsou spouštění od začátku, pozastavení vysílání, nahrávání či zpětné zhlednutí.

Která mobilní zařizení Kuki podporuje?

K mobilním zařízením pak patří mobilní telefony, tablety, počítače a také webové prohlížeče. Vyzkoušej naši novinku a sleduj své oblíbené pořady přímo ve webovém prohlížeči (Firefox nebo Chrome).

Ovládej televizi Kuki svým mobilem

A nezapomeň, že veškerá fixní zařízení můžeš ovládat těmi mobilními. Víš, že nestiháš oblíbený pořad, nejsi doma, ale přesto o něj nechceš přijít? Žádný problém! Na mobilu si pořad vybereš a jednoduše nastavíš jeho nahrávání. Ovládat Kuki můžeš až deseti mobilními zařízeními.