Navíc telka

Pro domácnosti, kterým jedna televize nestačí.

S vylepšením Navíc telka můžeš Kuki sledovat na dalším fixním zařízení, a to jen za 89 Kč měsíčně.

Navíc telka

Toto vylepšení si na pár kliknutí objednáš přímo přes Kuki konto.

Když je vás doma víc a každý má rád něco jiného

Máma s tátou chtějí koukat na zprávy a děti ve stejnou chvíli na kreslené pohádky. Co s tím? Stačí, když si ke svému tarifu pořídíš vylepšení Navíc telka, které ti umožní sledovat Kuki na dalším fixním zařízení (chytrá TV, set-top box, smart box). Na televizi v ložnici tak může v jednom okamžiku běžet jiný pořad než na telce v dětském pokoji.


Vylepšení Navíc telka lze k jedné smlouvě dokoupit jednou, takže celkem můžeš Kuki sledovat až na třech fixních a pěti mobilních zařízeních. S takovou bude mít telku po ruce každý člen rodiny!

Co je to fixní zařízení?

Fixním zařízením se rozumí chytrá televize s operačním systémem (např. operační systémy Tizen a Android TV), chytrý box (např. NVIDIA Shield) nebo set-top box. Pro Kuki je určený set-top box Arris, který si poradí se všemi chytrými funkcemi a pošleme ti jej přednastavený k okamžitému použití. Všechna podporovaná zařízení najdeš zde.

Která mobilní zařizení Kuki podporuje?

Kuki rozjedeš na mobilním telefonu, tabletu, ale také na počítači nebo notebooku. Pokud chceš telku sledovat na PC, pustíš si ji jednoduše přes webový prohlížeč (Firefox nebo Chrome) na adrese play.kuki.tv.

Teleportuj svůj pořad a ovládej telku mobilem

Sleduješ Kuki v posteli na mobilu, ale pak se chceš rychle přesunout k telce do obýváku? Žádný problém. Kuki ti usnadní život funkcí Teleport, která umí během mžiku pustit aktuálně běžící pořad z jednoho zařízení na jiném. Pokud si navíc obraz teleportuješ z mobilu na televizi, můžeš pak telku mobilem ovládat.