Nahravám 50 a Nahrávám 100

Vylepši si základní videorekordér, získej desítky hodin i delší dobu uložení za měsíční poplatek.

S Nahrávám 50 za 50 Kč a Nahrávám 100 za 100 Kč si v Kuki uložíš více oblíbených pořadů.

Navíc telkaNavíc telka

Chceš větší prostor pro nahrávky? Vylepšení Nahrávám 50/100 si objednej online v Kuki konto.

Objednat Kuki

Získej desítky hodin až na 3 měsíce

Nahrávat Kuki umí standardně. Pokud si pořídíš Kuki menší nebo Kuki větší máš k dispozici kapacitu 10 hodin nahrávání a tyto nahrávky ti uloží po dobu 14 dnů od odvysílání daného pořadu.


Televizní služba Kuki nedovolí, abys o cokoliv přišel. Umí veškeré pořady spouštět od začátku, pozastavovat je a dokonce pustit zpětně, a to až 168 hodin. Někdy je ale i týden málo a právě z toho důvodu má pro tebe Kuki službu Nahrávám.

Nahrávám 50

Díky tomuto vylepšení se prostor pro nahrávky zvětší o 50 hodin a doba uložení bude u nahrávek prodloužena až na 3 měsíce. Kuki můžeš zadávat nahrávky i 2 týdny dopředu, takže s vylepšeným videorekordérem už v televizi nic nepropásneš.

Nahrávám 100

S Nahrávám 100 si můžeš kapacitu svého uložiště v Kuki rozšířit o 100 hodin. Navíc veškeré nahrávky ti v Kuki zůstanou po dobu 3 měsíců. V klidu tak můžeš odjet na dovolenou a na oblíbený pořad se podívat, až po svém návratu.

Stovka seriálů a přes 5000 hodin nahrávek

Ušetři si místo na filmy. Své oblíbené seriály sleduj přímo v sekci seriály. Kuki ti jednotlivé díly všech dostupných seriálů přehledně řadí, automaticky hlídá a nahrává nové díly. Také ti ukáže, kdy bude další díl vysílán. Díky zpětnému zhlédnutí se na seriály můžeš podívat zdarma 48 hodin zpětně, ale s vylepšením Navíc seriály si pustíš díly a seriály až 6 měsíců do minulosti.