Nahravám 50 a Nahrávám 100

Když v Kuki nahráváš pořady ve velkém a základní prostor na nahrávky ti nestačí.

S vylepšeními Nahrávám 50 za 50 Kč a Nahrávám 100 za 100 Kč si v Kuki uložíš pořady na 3 měsíce.

Navíc telkaNavíc telka

Vylepšení Nahrávám 50 a Nahrávám 100 objednáš snadno přes své Kuki konto.

S vylepšením si nahraješ až 150 hodin

V rámci tarifů Kuki MKuki L a Kuki XL máš automaticky k dispozici 50 hodin nahrávek. Co ale dělat, když potřebuješ ještě víc prostoru? Zachrání tě vylepšení Nahrávám 50 a Nahrávám 100. Dají ti prostor až na 150 hodin nahrávek, které zůstanou v telce uložené po dobu 3 měsíců.

Kuki se pokaždé stará, abys nikdy o nic nepřišel. Veškeré pořady umí spouštět od začátku, pozastavovat je, a dokonce přehrát až 168 zpětně.

Nahrávám 50

Díky tomuto vylepšení se prostor pro nahrávky zvětší o 50 hodin a doba uložení bude u nahrávek prodloužena na 3 měsíce. Kuki můžeš zadávat nahrávky i 2 týdny dopředu, takže s vylepšeným videorekordérem už v televizi nic nepropásneš.

Nahrávám 100

S Nahrávám 100 si můžeš kapacitu svého uložiště v Kuki rozšířit o 100 hodin. Navíc veškeré nahrávky ti v Kuki zůstanou po dobu 3 měsíců. V klidu tak můžeš odjet na dovolenou a na oblíbený pořad se podívat, až po svém návratu.

Sekce Seriály ti ušetří kapacitu nahrávek

Víš, že některé pořady ani nemusíš nahrávat a v Kuki je přesto najdeš i několik týdnů nazpět? Stará se o to vychytaná sekce Seriály. Kuki do ní přehledně řadí všechny díly oblíbených seriálů a zároveň ti ukáže, kdy je na programu další epizoda. Když si pořídíš vylepšení Navíc seriály, jednotlivé díly budeš mít dostupné až 6 měsíců do minulosti.