Sleduj film Včerejší děti online

drama | Zdarma |  76%

Chceš se podívat na film Včerejší děti online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Včerejší děti v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny filmy zde.

Zataženo, občas trakaře

Blade Runner 2049

Arvéd

Mavka: Strážkyně lesa

Nespoutaný Django

Národní třída

After: Odloučení

Ostrov

Angry Birds ve filmu

Equalizer 3: Poslední kapitola

Angry Birds ve filmu 2

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Spider-Man: Napříč paralelními světy

Jumanji: Vítejte v džungli!

Přišla v noci

Perinbaba a dva světy

Muž jménem Otto

Spider-Man: Paralelní světy

Zataženo, občas trakaře 2

O filmu Včerejší děti

Jenny Coleová žije spokojným životom s manželom a synom v Amerike. V čase, keď je tehotná, začína mať veľmi živé sny o malom meste s veľkým kostolom. Keď sa zverí matke, tá jej ukáže kresby, ktoré nakreslila ako dieťa. K jej úžasu sú totožné s výjavmi zo snov, ktoré má teraz. Jenny začne pátrať a zistí, že sa jedná o kostol v malom írskom mestečku. Na odporúčanie svojej matky sa tam spolu so synom vyberie, aby pátrala ďalej. Výsledok prekvapí aj ju samotnú.

Režie: Marcus Cole
Hrají: Jane Seymour, Clancy Brown, Kyle Howard

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál