Sleduj film Muž z Toronta online

komedie, akční, kinotéka | Na 48 hodin za 79 Kč |  57%

Chceš se podívat na film Muž z Toronta online? S internetovou telkou Kuki na něj můžeš kouknout hned teď. Vyber si některý z tarifů Kuki a sleduj film Muž z Toronta v televizi, na PC nebo v mobilu. V sekci Kino najdeš i stovky dalších titulů.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny filmy zde.

Hotel Transylvánie

Venom

After: Odloučení

Bratři

Arvéd

Perinbaba a dva světy

Mavka: Strážkyně lesa

Tenkrát v Hollywoodu

Venom 2: Carnage přichází

Spider-Man: Daleko od domova

Matka v trapu

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Tancuj Matyldo

Mizerové II

Kurz manželské touhy

Hotel Transylvánie 2

Zataženo, občas trakaře

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Mizerové navždy

Tonda, Slávka a kouzelné světlo

O filmu Muž z Toronta

Teddy Jackson (Kevin Hart) je nemotorný podnikatel, který nedokáže uskutečnit žádný ze svých nápadů. Teddy se vydá se svou ženou na dovolenou, ale skončí ve špatném Airbnb a je omylem považován za zákeřného zabijáka známého jako Muž z Toronta. Když dorazí skutečný zabiják (Woody Harrelson), oba si uvědomí, že musí spolupracovat, aby unikli houževnatým agentům FBI, krvelačným nájemným vrahům a manipulátorce (Ellen Barkinová), která chce zpět své peníze. MUŽ Z TORONTA je výbušná komedie s akcí ode zdi ke zdi.

Režie: Patrick Hughes
Hrají: Kevin Hart, Woody Harrelson, Jasmine Mathews, Kaley Cuoco, Pierson Fode, Ellen Barkin, Lela Loren, Melanie Liburd, Kate Drummond, Rob Archer, Tomohisa Jamašita, Jencarlos Canela, Jason MacDonald, Ronnie Rowe

Který ze stovek filmů si pustíš jako první?

Proměň svůj obývák v kinosál

Za filmovými trháky jedině do biografu? Ale kdepak. Zapni Kuki a navštiv sekci Kino, kde si za jednorázový poplatek na 48 hodin půjčíš stovky snímků. Jejich nabídka se postupně rozrůstá a mění, takže se nebudeš nikdy nudit. Některé filmy můžeš sledovat v původním znění s titulky, jiné zase s českým dabingem.


Pokud jsi filmový fajnšmekr, využij vylepšení Navíc kino plus. Zpřístupní ti hromadu filmů bez nutnosti platit za každý z nich. Nezapomeň také, že součástí každého tarifu Kuki je 100 filmů zcela zdarma.

Proměň svůj obývák v kinosál