Sleduj dokumentární pořady na Viasatu v telce Kuki

Zbožňuješ dokumenty o zvířatech, historii nebo třeba o vědě? Pak si nenech ujít pořady na stanicích Viasat Nature HD, Viasat Explore HD a Viasat History HD, které najdeš v telce Kuki. Vyber si tarif Kuki L a sleduj kanály Viasat v televizi, počítači nebo na mobilu. Dívej se živě, nebo až 7 dní zpětně.

Sleduj Viasat online zdarma

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat kanály Viasat živě

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

Co by sis v červnu neměl nechat ujít na kanálech Viasat

Od teď až do konce června na tebe na stanicích Viasat Nature HD, Viasat Explore HD a Viasat History HD čeká několik premiér naučných a zajímavých dokumentů. Vybrali jsme pro tebe tipy na ty, které by sis rozhodně neměl nechat ujít.

PÁSMO DOKUMENTŮ: TÝDEN SE SOPKAMI (Viasat Nature HD)

Vydej se s námi na týdenní průzkum nejzajímavějších a nejnebezpečnějších geologických zázraků světa. Vítej u sopečného týdne na Viasat Nature HD! Sleduj dokumentární programy o sopkách, např. Spící obři: Nepokojné sopky Evropy, Nestálá Země: Hurikány, sopky a mega záplavy a Sopky: Zkáza a vznik. Týden se sopkami prožiješ od 26. června do 30. června.

LOV V LEDOVÝCH VODÁCH (Viasat Explore HD)

Novopečený americký dodavatel vojenských zařízení a britská stevardka na jachtě, která se potýká s problémy, opustí svá nevděčná zaměstnání a vydají se za vysoce placenou prací na Islandu. Co všechno je během práce potká a jaké nástrahy na ně čekají? Sleduj Lov v ledových vodách od soboty 10. června na Viasat Explore HD.

PROKLETÉ POKLADY (Viasat History HD)

Největší poklady lidstva, po staletí uctívané i obávané, z nichž mnohé mají temnou historii. Jejich tvůrci propadli šílenství a neštěstí a jejich nálezce a držitele postihly nemoci, smrt a neštěstí. V tomto napínavém seriálu na Viasat History HD procestujeme od čtvrtka 15. června celý svět a budeme hledat některé z nejslavnějších pokladů v historii, od Tutanchamona po terakotovou armád.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Pusť si Kuki v telce, mobilu i prohlížeči. Na výběr máš více než 150 TV kanálů

Špičkový obraz, Full HD TV kanály a možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1000 filmy.

Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Kuki funguje i v Samsung TV