Objev dokumentární pořady s Viasatem v telce Kuki

Zbožňuješ dokumenty o zvířatech, historii nebo třeba o vědě? Pak si nenech ujít pořady na stanicích Viasat Nature HD, Viasat Explore HD a Viasat History HD, které najdeš v telce Kuki. Vyber si tarif Kuki L a sleduj kanály Viasat v televizi, počítači nebo na mobilu. Dívej se živě, nebo až 7 dní zpětně.

Sleduj biatlon online zdarma

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat kanály Viasat živě

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

Co by sis v květnu neměl nechat ujít na kanálech Viasat

Od teď až do konce května na tebe na stanicích Viasat Nature HD, Viasat Explore HD a Viasat History HD čeká několik premiér naučných a zajímavých dokumentů. Vybrali jsme pro tebe tipy na ty, které by sis rozhodně neměl nechat ujít.

NEMOCNICE PRO SLONY (Viasat Nature HD)

I sloni mají svou nemocnici. Nachází se v Thajsku a zbavuje slony fyzických i psychických problémů. Ochránci přírody Paul a Katherine vyráží v dokumentárním seriálu Nemocnice pro slony asistovat lékařům u závažných případů, při kterých se píší dramatické příběhy těchto velkých zvířat. Seriál můžeš sledovat od 29. května, a to každou neděli v 11:00 hodin.

TĚŽAŘI Z MUD MOUNTAIN (Viasat Explore HD)

Bratři Craig a Brent jsou dřevorubci, kteří vyráží do bahna a divokého terénu ve vysokých horách, aby tam vytěžili co nejvíc dřeva. Sice si vydělají slušné peníze, ale riziko je veliké. Co všechno je během práce potká a jaké nástrahy na ně čekají? Sleduj Těžaře z Mud Mouintain od pondělí 30. května (začátek 21:30) na Viasat Explore HD.

ŘÍMSKÉ MEGASTAVBY (Viasat History HD)

Akvadukty, silnice, lázně, arény nebo amfiteátry a další veledíla starých Římanů. Cyklus dokumentů Římský měsíc ti na stanici Viasat History HD naservíruje pohled na římské megastavby, které jsou dodnes úctyhodným pozůstatkem tehdejší pracovité civilizace. Dokumenty o římských megastavbách sleduj od 13. května každý pátek ve 21:00 hodin.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Pusť si Kuki v telce, mobilu i prohlížeči. Na výběr máš více než 160 TV kanálů

Špičkový obraz, Full HD TV kanály a možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1000 filmy.

Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Kuki funguje i v Samsung TV