Sleduj seriál Zločin v Alpách online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Zločin v Alpách online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Zločin v Alpách v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Vedlejší produkt

Simpsonovi

Policie Modrava

Stíny v mlze

Survivor Česko & Slovensko

Columbo

Zlatá labuť

Čarodějky

Výměna manželek

Marie Antoinetta

Příšerky v rachotě

Specialisté

Muchomůrek a Muchlíci

MASH

ZOO

Odznak Vysočina

Ulice

Polda

Rákosníček a jeho rybník

Ano, šéfe!

O seriálu Zločin v Alpách

Vrchní inspektor Beissl zvládal doteď na policejní stanici v Berchtesgadenu všechno téměř sám. Jenže teď nastupuje nový kolega Jerry Paulsen, který je Beisselovým pravým opakem – je okouzlující, výřečný a dobrosrdečný.

A jako by toho nebylo málo, chodí s Beisselovou nejstarší dcerou Johannou. Naštěstí umí tihle dva dát osobní rozpory na druhou kolej a společné vyšetřování zločinů v Berchtesgadenu jim půjde pěkně od ruky.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma