Sleduj seriál Věda o emocích online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Věda o emocích online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Věda o emocích v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Vedlejší produkt

Simpsonovi

Policie Modrava

Stíny v mlze

Survivor Česko & Slovensko

Columbo

Zlatá labuť

Čarodějky

Výměna manželek

Marie Antoinetta

Příšerky v rachotě

Specialisté

Muchomůrek a Muchlíci

MASH

ZOO

Odznak Vysočina

Ulice

Polda

Rákosníček a jeho rybník

Ano, šéfe!

O seriálu Věda o emocích

Emoce povznášejí náš život, oživují každodenní činnost a utvářejí vztahy s ostatními. Tyto výrazné signály vytvářejí univerzální jazyk, základ veškeré komunikace. V každém okamžiku k nám emoce promlouvají, oslovují nás.

Hněv nám dává příkaz bojovat. Strach je zase varovný signál, který nás nutí k útěku. Smutek nám radí obrátit stránku. A k radosti máme sklon všichni.

Pravidla slušnosti po dlouhou dobu vyžadovala, abychom emoce v sobě hluboko potlačovali, ale dnes se staly opět součástí našeho běžného života. Lékaři, neurobiologové, psychologové a terapeuti po celém světě posouvají hranice vědy při jejich poznávání neustále kupředu. Nastal čas naše emoce pochopit a pracovat s nimi.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma