Sleduj seriál Severské vraždy online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Severské vraždy online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Severské vraždy v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Policie Modrava

Odznak Vysočina

Simpsonovi

Čarodějky

Výměna manželek

Stíny v mlze

Survivor Česko & Slovensko

Specialisté

Nemocnice na kraji města

ZOO

Polda

Ulice

Příšerky v rachotě

Ano, šéfe!

Četnické humoresky

Stateční zajíčci

Kriminálka Anděl

Komisař Rex

Columbo

Lajna

O seriálu Severské vraždy

Vítejte v překrásném městečku Christianssund na pobřeží Dánska. Nechte se okouzlit jeho půvaby, ale nenechte se jimi zmást. Místní krása pohřbívá mrtvoly. O tom se brzy přesvědčuje i manažer z reklamní agentury, na kterého těžce dopadla krize středního věku.

Dan Sommerdahl (Peter Mygind) přemítá, jestli měl v životě udělat něco jinak, třeba si vybrat jinou profesi. Přestože je šťastně ženatý, cítí se v životě nenaplněný a touží po něčem, co by mu dalo víc. Když šokovaně objeví mrtvolu zavražděné mladé ženy přímo ve vlastní kanceláří, rozhoří se v něm zvláštní oheň. Uhasit se dá jedině, až Sommerdahl zjistí, kdo ji zabil, a pomůže policii, aby vraha dopadla. Má štěstí. Protože jeho nejlepším kamarádem je detektiv Flemming Torp (André Babikian). Požádá Sommerdahla, aby dal pozor, jestli se v kanceláři neděje cokoli podezřelého. A Sommerdahl je z vyšetřování naprosto nadšený...

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma