Sleduj seriál Severské vraždy online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Severské vraždy online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Severské vraždy v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Severské vraždy online

Love Island

Oktopus

MasterChef Česko

Souboj na talíři

Osada

ZOO

Marie Antoinetta

Zlatá labuť

Pod hladinou

Jedna rodina

Zákony vlka

Simpsonovi

Návštěvníci

Kriminálka Anděl

Výměna manželek

Eliška a Damián

Ulice

Táta v nesnázích

Policie Modrava

Specialisté

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Severské vraždy online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Severské vraždy

Vítejte v překrásném městečku Christianssund na pobřeží Dánska. Nechte se okouzlit jeho půvaby, ale nenechte se jimi zmást. Místní krása pohřbívá mrtvoly. O tom se brzy přesvědčuje i manažer z reklamní agentury, na kterého těžce dopadla krize středního věku.

Dan Sommerdahl (Peter Mygind) přemítá, jestli měl v životě udělat něco jinak, třeba si vybrat jinou profesi. Přestože je šťastně ženatý, cítí se v životě nenaplněný a touží po něčem, co by mu dalo víc. Když šokovaně objeví mrtvolu zavražděné mladé ženy přímo ve vlastní kanceláří, rozhoří se v něm zvláštní oheň. Uhasit se dá jedině, až Sommerdahl zjistí, kdo ji zabil, a pomůže policii, aby vraha dopadla. Má štěstí. Protože jeho nejlepším kamarádem je detektiv Flemming Torp (André Babikian). Požádá Sommerdahla, aby dal pozor, jestli se v kanceláři neděje cokoli podezřelého. A Sommerdahl je z vyšetřování naprosto nadšený...

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma