Sleduj seriál Policajt online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Policajt online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Policajt v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Policajt online

Případy 1. oddělení

Policie Modrava

ZOO

MasterChef Česko

Pan Profesor

Ulice

Česko Slovensko má Talent

Pálava

Comeback

Specialisté

Simpsonovi

Hořký svět

Pozadí událostí

Čarodějky

Dr. House

Turbo R.A.Ke.Ta

Ano, šéfe!

Výměna manželek

Hospoda

Transformers

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Policajt online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Policajt

Poutavý kriminální seriál, odehrávající se v New Yorku šedesátých let 19. století. Kevin Corcoran (Tom Weston-Jones), Američan irského původu a bývalý boxer, se vrací z občanské války. Jeho žena se pohřešuje a dcera je mrtvá. Kevin nastupuje jako policista a hlídkuje v ulicích nechvalně známé newyorské čtvrti Five Points a zároveň se usilovně snaží zjistit pravdu o tom, co se stalo jeho rodině. Pomáhají mu v tom kamarádi z války: vzdorovitý syn bohatého průmyslníka a nadaný afroamerický lékař. Tito tři muži sdílejí tajemství z války, jež spojuje jejich životy navždy.

EPIZODA 1:
17. září 1864. New York se stále vzpamatovává z loňských nepokojů. Ve čtvrti Five Points, nejhorší chudinské čtvrti v zemi, vyšetřuje detektiv Kevin Corcoran z šestého okrsku vraždu mladé dívky, která se odehrála znepokojivě blízko domova. Šetření začíná gradovat, ve snaze najít vraha prohledávají detektivové Corcoran, Francis Maguire, Andrew O’Brien a starý kamarád doktor Matthew Freeman nejen chudinskou čtvrť Five Points, ale i honosná sídla v bohatých částech města.

EPIZODA 2:
21. září 1864. Corcoran získává náskok a informace týkající se ztráty své rodiny. Vytoužená úleva však nepřichází, naopak mu v mysli vytanou další nezodpovězené otázky. Mezitím se pronásledovatelé Annie Reillyové promění v brutální násilníky, ve snaze najít dítě. Corcoran a jeho tým musí vymyslet plán a zajistit jí bezpečí. V honosných sídlech v New Yorku se Robert Morehouse snaží potěšit svého otce Norberta, který si přeje koupit celou čtvrť Five Points.

EPIZODA 3:
26. září 1864. Rasové napětí ve Five Points začíná nebezpečně narůstat - bylo objeveno tělo Ira, jenž byl nejprve lynčován a následně oběšen. Všechny důkazy ukazují na černého pastora, jenže Corcoran má své pochybnosti. Obyvatelé New Yorku chtějí, aby za brutální čin někdo zaplatil, a tak je Corcoran nucen s pomocí doktora Matthewa Freemana probrat jednotlivě každý důkaz. Rodina Morehouseových se snaží na situaci vydělat a vyhlíží parcely ve Five Points, které by se mohly díky panice, jež ve městě vládne uvolnit. Mezitím se pátrání po Corcoranově pohřešované manželce dostane nečekaně do rukou Evy Heissenové a Corcoran o tom nemá nejmenší tušení.

EPIZODA 4:
2. října 1864. Corcoran nachází nový důkaz, který poodhaluje tajemství smrti jeho dcery a zmizení manželky. Během sledování stopy nachází tragickou osobní spojitost s aktuálním vyšetřováním vraždy jedné z nechvalně známých žen z Five Points. Mezitím doktor Matthew Freeman musí čelit svým vlastním problémům - jeho strýc Marcus Freeman, bývalý boxer, totiž využívá jeho přátele, aby se mohl vrátit zpět do ringu.

EPIZODA 5:
11. října 1864. Detektivové Maguire a O’Brien odhalili plán gangu na okradení některých z nejbohatších rodin v New Yorku. Corcoran musí zajistit jejich bezpečnost na luxusní benefiční akci, aniž by narušil soukromí Norberta Morehouse a Elizabeth Haverfordové. Zatímco se policie připravuje na galavečer, Maguire prozrazuje překvapivé rozhodnutí, které mu změní život a pořádně zaskočí O'Briena a Corcorana. Mezitím Marcus Freeman připravuje Jaspera Longfielda na zápas s Irem Jakem McGinnisem. Jak bývalý boxer trénuje svého nového chráněnce, dojde Matthewovi Freemanovi, že Marcus sleduje především své vlastní zájmy.

Zdroj: HBO Europe
Oficiální text distributora.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma