Sleduj seriál Milovníci vína online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Milovníci vína online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Milovníci vína v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Odznak Vysočina

Policie Modrava

Simpsonovi

Výměna manželek

Čarodějky

Nemocnice na kraji města

Specialisté

Stíny v mlze

Polda

Ulice

Ano, šéfe!

Sovík zvaný Otík

Columbo

Kriminálka Anděl

Teorie velkého třesku

Hercule Poirot

Tlapková patrola

Yellowstone

Sběratelé kostí

Četnické humoresky

O seriálu Milovníci vína

Jak se víno pěstuje, zpracovává, uchovává i jak se správně pije... Více než konzumaci dnes víno představuje životní styl. Inspirativní i naučný cyklus reaguje na současný trend zájmu o tento nápoj a zvyšující se spotřebu kvalitních vín v České republice.

Diváci se dozvědí, jak se nenechat napálit podvodníky, kteří se v tomto oboru vyskytují, a jak získat dostatek znalostí pro zdraví prospěšnou a uměřenou konzumaci toho kulturního nápoje. Každá epizoda se věnuje jedné z tradičních odrůd vinné révy, a to nejen v Česku, ale i ve vinařsky vyhlášených oblastech Francie, Itálie či Španělska. Doplní ji i recepty na pokrmy, které se k daným odrůdám hodí. Průvodkyněmi pořadu jsou mladé moderátorky Gabriela Mádlová a Kateřina Hašková.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma