Sleduj seriál Like House 2 online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Like House 2 online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki větší a sleduj Like House 2 v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Like House 2 online

Simpsonovi

Ano, šéfe!

Lajna

Slunečná

Pan Profesor

Columbo

Osada

Polda

Ulice

Elena z Avaloru

Svatba na první pohled

Teorie velkého třesku

Jake a piráti ze Země Nezemě

1. Mise

Marie Terezie

Česko Slovensko má Talent

Hvězdy nad hlavou

Vetřelci

SuperStar

Pat a Mat na venkově

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Like House 2 online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Like House 2

Jedinečný formát, který na jaře letošního roku zaznamenal u mladých diváků a uživatelů sociálních sítí obrovský ohlas, pokračuje! Druhá řada představí novou partu různorodých influencerů v čele s Agátou Hanychovou, novou vilu, nové výzvy i novou noční show. Soutěžící, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun... Reality show, která zbořila české sociální sítě, je zpět! Like House 2 představí pestrou skupinu influencerů známých z TikToku, Instagramu nebo YouTube a za přítomnosti kamer bude sledovat jejich společný čas strávený ve vile. Diváci budou mít možnost dívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které sledují stovky tisíc lidí. Každodenní život influencerů ve vile bude i tentokrát plný výzev a úkolů, které soutěžící dostanou za hranu své komfortní zóny a v nepříjemných a náročných situacích odhalí svůj pravý charakter. „Ve druhé řadě chceme ještě více posílit prvek soutěžení a ukázat influencery ze všech úhlů pohledu. Nově například budeme zadávat i týdenní výzvy, které budou časově náročnější a složitější. Poslouží nám k tomu i delší, čtyřicetiminutová stopáž pořadu,“ doplňuje kreativní producent Pavel Nosek. Dění ve vile zpestří i celá řada hostů z řad zpěváků, herců, sportovců, influencerů a dalších veřejně známých osobností. Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem Like House 2 Night Show. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje Pavel Nosek. Tvůrci vybrali pro druhou řadu reality show novou vilu, ve které se influenceři na několik příštích týdnů zabydlí. A kteří další influenceři se společně s Agátou Hanychovou v půlce října do vily nastěhují? Tereza Koubková (@holkazletne), Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenka), Samuel Samake (@samuel_samake), Kristal Shine (@_kristal_shine), Jakub Smrek (@freescoot), Sebastian Šikl (@vyslovujesetomem) a Ela Yababy (@ela_yababy).

Zdroj: TV Prima

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 140 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma