Sleduj seriál Idefix a smečka Nepoddajných online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Idefix a smečka Nepoddajných online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Idefix a smečka Nepoddajných v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Odznak Vysočina

Policie Modrava

Simpsonovi

Výměna manželek

Čarodějky

Nemocnice na kraji města

Specialisté

Stíny v mlze

Polda

Ulice

Ano, šéfe!

Sovík zvaný Otík

Columbo

Kriminálka Anděl

Teorie velkého třesku

Hercule Poirot

Tlapková patrola

Yellowstone

Sběratelé kostí

ZOO

O seriálu Idefix a smečka Nepoddajných

Francouzský 3D animovaný seriál má v hlavní roli psíka známého z komiksů o Asterixovi a Obelixovi. Ještě dříve, než své páníčky potkal, byl Idefix toulavý pes, který na ulicích Lutécie vedl smečku zvířat bojující proti římské nadvládě.

Dobrodružně-komediální seriál od tvůrců Oggyho a škodíků nebo Daltonů má epizody s uzavřeným dějem, který se většinou točí kolem konfliktu mezi Idefixem a jeho zvířecími přáteli (psi, kočka, holub, sova) a zvířaty věrnými Římu (vojenští psi a kočka lutécijského místodržícího). Je zábavný i akční a zároveň zdůrazňuje hodnoty odvahy, přátelství, soudržnosti a spravedlnosti.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma