Sleduj seriál Hotel Portofino online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Hotel Portofino online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Hotel Portofino v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Sledovat Hotel Portofino online

Vedlejší produkt

Stíny v mlze

Simpsonovi

Marie Antoinetta

Survivor Česko & Slovensko

Columbo

Rákosníček a jeho rybník

Zlatá labuť

Příšerky v rachotě

MASH

Výměna manželek

Gilmorova děvčata

Specialisté

ZOO

Polda

Ulice

Muchomůrek a Muchlíci

Ano, šéfe!

Nefertine na Nilu

101 Dalmatinská

Zabere to jen 3 minuty a můžeš sledovat Hotel Portofino online

Vyzkoušet Kuki je snadné

Máš ji na 14 dní zdarma a záleží jen na tobě, jestli po zkušební době přejdeš do placené verze Kuki.

1

Vybereš
si tarif

2

Zaregistruješ se

3

Ověříme tvou
platební kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zdarma

5

Ve zkušební době můžeš Kuki
bezplatně ukončit

6

Když Kuki neukončíš, automaticky
se ti strhne předplatné na další měsíc

O seriálu Hotel Portofino

Italská riviéra, léto 1926. Osvobozující vliv italské kultury, prostředí a kuchyně je okouzlující i ve zmatcích meziválečných let. V krásném, nedávno otevřeném hotelu Portofino už jeho spolumajitelce Belle Ainsworthové chybí jen personál a peníze. Hostům, jako je náročná lady Latchmereová, se jen těžko zavděčí.

Signor Danioni, zkorumpovaný místní politik, hrozí, že Bellu zatáhne do žhavého politického kotle Mussoliniho Itálie. K tomu všemu se Bella snaží zajistit svému zraněnému synovi Lucianovi a ovdovělé dceři Alici psychickou pohodu a štěstí po traumatických následcích první světové války. Musí se však spoléhat sama na sebe. Bellin aristokratický, ale grobiánský manžel Cecil je posedlý pouze tím, aby Lucianovi zařídil sňatek z rozumu, a zajistil tak budoucnost rodinného majetku v Anglii a získal tak peníze na svůj diletantský životní styl. Bella brzy zjistí, jak daleko je ochoten zajít.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma