Sleduj seriál Futuretro online a ZDARMA

Chceš hned teď koukat na Futuretro online? S internetovou telkou Kuki můžeš tento seriál vychutnávat 14 dní zdarma. Vyber si tarif Kuki L a sleduj Futuretro v televizi, na PC nebo v mobilu. Dívej se živě, nebo později ze záznamu v sekci Seriály.

S vylepšením Navíc seriály můžeš na svůj oblíbený pořad koukat až 6 měsíců zpětně.

Tento titul již není v nabídce podívej se na všechny seriály zde.

Krkonošská pohádka

Big Brother

Einstein - Případy nesnesitelného génia

Pohádky z mechu a kapradí

Simpsonovi

Pipi Dlouhá punčocha

Šéfka

MasterChef Česko

Oktopus

StarDance

Comeback

Táta v nesnázích

Výměna manželek

Kriminálka Anděl

Policie Modrava

Osada

Revír

Opičinky

ZOO

Marie Terezie

O seriálu Futuretro

Moderní technologie čím dál rychleji mění svět kolem nás a stejně tak hýbou i našimi životy. Co nás čeká? Mohou technologie změnit naše tělo a mysl? A jak probíhá léčba řízená roboty nebo terapie ve virtuální realitě?

To vše si v novém dokumentárním cyklu na vlastní kůži vyzkouší herec Michal Isteník a moderátorka a influencerka Naomi Adachi.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma

Těš se na více než 155 TV kanálů, 4K obraz i stovky filmů

TV kanály ve Full HD i 4K kvalitě nebo možnost sledovat pořady až 7 dní zpětně. To je telka Kuki! Z pestré nabídky TV programů si vybere opravdu každý. Kromě toho v Kuki najdeš nejoblíbenější seriály a videotéku s více než 1 000 filmy.


Kuki je ideální televize pro celou rodinu: Každý člen domácnosti si snadno vytvoří svůj vlastní profil a nastaví vzhled dle libosti. Navíc polovinu kanálů z nabídky volíš sám, takže je jen na tobě, kterým programům dáš přednost.

Vyzkoušej online TV na 14 dní zdarma