Promopozice březen 2020

25. 02. 2020 | Promo kanál

Biatlon, Formule 1, fotbal, hokej nebo cyklistika

S blížícím se jarem potěšíme především fanoušky sportů. Březen bude nabitý sportovními událostmi tak, že nebudeš vědět, co sledovat dříve. Tento měsíc najdeš na promopozici dva sportovní kanály, které máš celý měsíc zdarma! Tyto promopozice jsou určeny především pro uživatele Kuki menší, kteří nemají k dispozici kanály Sport 2 HD a Eurosport 2 HD. Na co se můžeš těšít?

 

 

Sport 2 HD

Tento kanál ti přinese samé velké události. V polovině března, 15. 3., budou fanoušci rychlých aut a spálených gum moci sledovat Velkou cenu Austrálie, která se pojede na okruhu v Melbourne a o týden později na bahrajnské trati v Sakhiru.  Mimo jiné můžeš na Sport 2 sledovat poker, fotbal, hokej nebo házenou. Užívej si napínavé závody a přímé přenosy nejen v pohodlí domova v HD kvalitě.

 

 

 

 

Eurosport 2 HD

Evropský televizní kanál, který vysílá sportovní přenosy, jako evropský basketbal, fotbalovou ligu, zimní sporty či cyklistiku. Sleduj v průběhu března biatlonisty, kteří budou předvádět své výkony v Novém Městě na Moravě, Kontiolahti a zakončí sezónu hromadným závodem můžu v Holmenkollenu. Na své si přijdou také příznivci silniční cyklistiky, kteří se mohou těšit na přenosy z mnoha etapových i jednodenních závodů.