Promo kanál únor 2021

02. 02. 2021 | Promo kanál
Délka čtení: 2 minuty

Pro následující týdny máš o zábavu postaráno, pokud se zajímáš o historii. V únoru zařazujeme do televize Kuki promo kanál HISTORY2 HD, který potěší zejména anglicky hovořící zákazníky. Kanál je v angličtině, takže při jeho sledování se ti tento jazyk bude hodit. 

HISTORY2 HD je sesterským programem kanálu History HD, který už v Kuki můžeš sledovat delší dobu. Dozvíš se fakta z oblasti vědyvojenstvídávné i novější historie a částečně nahlédneš do říše konspiračních teorií.

Tvůrci HISTORY2 HD připravují dokumentární pořady tak, aby historické události zapadaly do kontextu dnešního světa. Na své si přijdou jak mladší diváci vybavení znalostí angličtiny, tak mazáci, kteří se o historii zajímají dlouhodobě. Ti ocení náhled na slavné události světové minulosti z jiné perspektivy.

Jaké pořady na kanále najdeš?

Záhadné nálezy

V originále MysteryQuest. Jak to je s Bermudským trojúhelníkem, vrahem Zodiacem nebo historickým skvostem jménem Stonehenge? Na to všechno přináší odpověď dokumentární pořad MysteryQuest. Potěší každého, koho fascinují nové informace k dlouhodobě omílaným záhadám.

 

 

101 vynálezů, které změnily svět

V originále 101 Iventions That Changed The World. Které vynálezy posledních desetiletí i staletí změnily fungování našeho světa? Je jich spoustu a tento inspirativní pořad ti o nich řekne důležité podrobnosti a zajímavosti. Jestli tě už odmala fascinují lidské schopnosti tvořit něco inovativního, pak je 101 vynálezů, které změnily svět přímo pro tebe.

 

 

Letečtí stíhači v boji

V originále Dogfights. Tento dokumentární seriál tě přenese do světa vojenského letectví, zejména do období první a druhé světové války. O svých zážitcích z napínavých a nebezpečných akcích v bojových letadlech mluví samotní piloti. Máš rád letecká dobrodružství? Tak si Dogfights nenech ujít.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.