Promo kanál srpen 2022

01. 08. 2022 | Promo kanál

Zábavu a napětí si užiješ i o prázdninách. Třeba se stanicí Epic Drama HD, kterou do Kuki na celý srpen zařazujeme jako promo kanál zdarma. Nabízí nepřeberné množství seriálů i filmů různých žánrů, vysílá v češtině a bezplatně na něj můžeš koukat až do 31. srpna.

Jestli zbožňuješ dramata a navíc seriálovou tvorbu, pak se budeš na Epic Drama HD cítit jako v bavlnce!

Tento oblíbený kanál se zaměřuje na nejslavnější seriály (ale také filmy) z celého světa: od detektivek a literárních příběhů, přes politická díla až po válečná dramata, historické události a dobrodružné příběhy. Na Epic Drama si zkrátka každý najde, co ho baví.

Co ti náš srpnový promo kanál během druhého prázdninového měsíce nabídne?

Až tam nezbyl žádný

Miniseriál natočený na motivy románu Deset malých černoušků od Agathy Christie. Deset cizích lidí s pochybnou minulostí je přilákaných na opuštěný ostrov. Jsou odříznuti od pevniny a každý z nich provedl nějaký hrůzný čin. Následně začnou členové skupiny umírat, až jim dojde, že…je mezi nimi vrah.

Jak to celé dopadne? Sleduj na Epic Drama seriál Až tam nezbyl žádný, a to od soboty 6. srpna (21:00).

 

Léto s Agathou Christie

Příběhů od Agathy Christie, světoznámé autorky detektivních příběhů, si v srpnu na Epic Drama užiješ mnohem víc. Postará se o to pásmo pořadů Léto s Agathou Christie, v rámci kterého na tebe čekají třeba kriminální epizody s neohroženou slečnou Marplovou a se záhadným bývalým detektivem Hjersonem.

Uvidíš i tři celovečerní filmy s herečkami Ruth Bradley, Lyndsey Marshal a Helen Baxendale. Léto s Agathou Christie poběží od 6. srpna každou sobotu a neděli (od 17:10).

Případy detektiva Murdocha

Na scénu přichází už 15. řada příběhů detektiva Murdocha. Tentokrát začíná Murdochovou cestou do Montrealu, kde se snaží najít a ochránit svého syna Harryho před gangem Černá ruka. Jak to tak bývá, co nevidět bude na světě pořádná zápletka, včetně útěku z vězení. Seriál nabídne také speciální epizody odehrávající se o Vánocích a Halloweenu.

Pusť si Případy detektiva Murdocha od pondělí 22. srpna, každý všední večer ve 20:15.

Na Epic Drama HD toho ale v srpnu poběží ještě mnohem víc. Zpestři si s celou rodinou večer u některého ze seriálů nebo filmů.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí nám napsat e-mail na zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.