Promo kanál srpen 2020

04. 08. 2020 | Promo kanál

Přinášíme ti další ochutnávku dokumentárního kanálu, který můžeš vyzkoušet po celý srpen zdarma v televizi Kuki. Americký televizní kanál Animal Planet HD z produkce Discovery ti nabídne obsah nejen z vlastní produkce. Čeká tě spoustu dokumentů o divokých zvířatech, domácích mazlíčcích, veterinářích aj. Tento kanál najdeš ke konci své programové nabídky v českém i anglickém jazyce a k tomu se zvukem Dolby Digital 5.1. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki - Kuki startKuki menší i Kuki větší

 

 

Budeš si mít z čeho vybírat, protože nabídka pořadů na srpen je pestrá:

Lovec krokodýlů

Nenech si ujít jeden z nejúspěšnějších dokumentarních australských pořadů. Steva Irwina a jeho manželku Terri si určitě pamatuješ z televize. Manželé Irwinovi ti během svého putování australskou pustinou představí ty nejrůznější tvory přírody.

 

 

Akvária na míru

Pořad Akvária ukazuje legrácky dvou obchodních partnerů a nejlepších kamarádů Waydea Kinga a Bretta Raymera, kteří provozují největší firmu na výrobu akvárií v USA, Acrylic Tank Manufacturing (ATM). Představí ti ty nejunikátnější a nejneobvyklejší akvária, která jsou určena pro nejpozoruhodnější ryby a klienty z celého světa. 

 

 

 

Divoká Hawaj

Od horkého roztaveného jádra až po obrovské vlny tříštící se o pobřeží je Havaj nezkrotný a velmi divoký kus ráje, který se sám neustále proměňuje. Prozkoumej nádhernou přírodu Havajských ostrovů a objev jejich rozdílné ekosystémy, které jsou domovem mnohých ohrožených druhů. 

 

 

Na kanále Animal Planet najdeš spoustu dalších zajímavých pořadů:

Život veterináře

Má pekelná kočka

Kočky versus psi

Nestvůry ve mě

Jeremy Wade: V temných vodách

 

Co je to promo kanál?

Televize Kuki ti každý měsíc zpřístupní jeden televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat celý měsíc úplně zdarma. Je to skvělý způsob, jak objevit nové kanály, které jsi ještě neměl možnost vidět. Promo kanál je vždy dostupný pro všechny tarify Kuki. Pokud tě zaujme a měl by si zájem ho přidat do programové nabídky, napiš nám na e-mail zeptejse@kuki.cz nebo na našem Facebooku. Budeme velmi rádi za každou zpětnou vazbu.