Promo kanál na září 2023: TV Paprika

31. 08. 2023 | Promo kanál

Zářijový promo kanál v telce Kuki bude opravdu pro všechny. Celý měsíc se budeš moci zdokonalovat ve svém kulinářském umění s promo kanálem TV Paprika. Kanál vysílá v češtině a 24 hodin denně si můžeš pustit nejen kuchařské show plné receptů, ale i publicistické a cestopisné pořady. Standardně je v nabídce pouze v nejvyšších tarifech Kuki, ale jako promo kanál je v září dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Na které kuchařské osobnosti se v programu těšit?

Od farmáře na talíř s Markétou Hrubešovou

Markéta žije ve městě a tak dobře zná všechny kouty české metropole, ale jakmile je to jen trochu možné, čerpá nové síly na vsi, v lesích a mezi chalupami. V seriálu Od farmáře na talíř s ní zavítáš po stopách českých farmářů a objevíš nejen to nejlepší z tradiční gastronomie, ale i různé české inovace. Spojení těch nejkvalitnějších ingrediencí s vášní pro vaření je prostě nezapomenutelnou kulinářskou explozi na talíři. Nový český kulinářský pořad sleduj v sobotu 9. září od 17:00.

 

Středomořská kuchyně s Yotamem Ottolenghim

Vydej se už v pátek 1. září na putování po Středomoří s britským kuchařem a restauratérem. Yotam Ottolenghi tě na TV Paprika zavede do jižní a východní částí Středomoří a pokusí se tvou domácnost obohatit o klenoty kulinářského umění z Marrákeše, Istanbulu nebo z Tel-Avivu. Ukáže ti, kde najít nejlepší pouliční pochoutky, zkusí připravit pizzu s hovězím masem a vždy uvaří něco dobrého na zub se slavnými mistry kuchaři.

 

Dóra Havasová: Moje vysněná Cukrárna

A protože po každém skvělém jídle by měl následovat i dezert, můžeš se každý den nechat inspirovat i ve sladkých výtvorech. Konkrétně Dóra Havasová ti v pořadu o cukroví předvede přípravu takových sladkostí, které by v její vysněné cukrárně byly vždy k dostání. Kromě receptů ti Dóra na TV Paprika nabídne i bezpočet drobných triků a praktik, s jejichž pomocí všem dokáže, že pečení cukroví je prostě životní nutnost.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.