Promo kanál na únor 2024: Stingray iConcerts HD

30. 01. 2024 | Promo kanál

Tentokrát máme skvělou zprávu pro všechny milovníky hudby. Na pozici promo kanálu zařazujeme unikátní TV kanál Stingray iConcerts HD, který nabízí nejen záznamy koncertů různorodých interpretů, ale i hudební dokumentární filmy.

Těšit se můžeš na „živá“ vystoupení hudebních legend, jako je Led Zeppelin, Aerosmith, U2 nebo Elton John. V programu nechybí ani koncertní vystoupení současných zpěváků a zpěvaček jako Olivia Rodrigo, Dua Lipa nebo Justin Bieber. Promo kanál je v únoru dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

AC/DC - Circus Krone

Záznam koncertu rockové skupiny AC/DC z Mnichova si nenechej ujít v sobotu 3. února od 19:10 na Stingray iConcerts HD. Ve vystoupení z roku 2003 zazní i hity Rock N Roll Damnation a What's Next To The Moon.

 

U2: From the Sky Down

Tento dokumentární film o rockové kapele U2 tě vrátí zpět v čase a přinese ti archivní záběry ze zkoušek či koncertů této kapely. Představí ti příběhy, které se schovávají za jednotlivými písněmi. Podívat se na něj můžeš na Stingray iConcerts HD v pondělí 5. února ve 12:00.

 

Adele - Live at Glastonbury

V pondělí 19. února v 09:00 si můžeš zazpívat společně s Adele všechny oblíbené a populární písně. Užiješ si tak záznam z anglického Festivalu Glastonbury, který si tato popová hvězda svým vystoupením naprosto podmanila.

V průběhu měsíce se jednotlivé koncerty a vystoupení opakují, takže se nemusíš bát, že koncert svého oblíbence propásneš. Zajímá-li tě, na které další koncerty zpěváků a kapely se můžeš těšit, podívej se na program Stingray iConcerts HD přímo na jejich webové stránce.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.