Promo kanál na únor 2023: Film Europe Channel HD

01. 02. 2023 | Promo kanál

Také v únoru si zákazníci Kuki užijí jednu TV stanici zdarma. Na pozici promo kanálu tento měsíc zařazujeme filmový kanál Film Europe Channel HD, který vysílá nejlepší evropské snímky oceněné na tuzemských i zahraničních festivalech. Čekají na tebe romantické, rodinné i komediální filmy. Stanici najdeš pod názvem promo kanál ve všech tarifech Kuki zdarma.

Co si v únoru pustit na Film Europe Channel HD?

Klidný chaos

Romantické drama popisující příběh vdovce Petra, který od nečekané smrti své manželky neví, jak najít klid v tomto chaotickém světě. Jednoho dne zůstane sedět v autě a začne pozorovat lidi ve svém okolí. I přes nepochopení u svých nejbližších v tom pokračuje a po čase zjišťuje, že pomalu přichází uzdravení. Sleduj film Klidný chaos ve čtvrtek 23. února ve 20:00 na Film Europe Channel HD.

 

Knězovy děti

Tato satirická komedie tě přenese na malý ostrov v Dalmácii. Mladý kněz Fabian je po příchodu na svou farnost zděšený tamními statistikami. Porodnost je nízká, úmrtnost vysoká. Spolu s trafikantem Petarem a lékárníkem Marinem se proto rozhodnou propichovat prodávané kondomy a měnit antikoncepční tabletky za vitamíny. Cesta do pekla je však někdy dlážděná dobrými úmysly. Sleduj Knězovy děti v sobotu 4 února ve 20:15 na Film Europe Channel HD.

 

O kuřatech a lidech

Černá komedie o setkání pěti bratrů na zapadnutém ostrově Ork. Gabriel a Elias se u smrtelné postele svého otce dozvědí, že jsou adoptovaní. Jejich otec je odborník na výzkum kmenových buněk. Po příchodu na ostrov bratři zjistí, že mají další tři sourozence - neotesané burany. Sleduj film O kuřatech a lidech v pátek 17. února v 11:45 na Film Europe Channel HD.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.