Promo kanál na srpen 2023: Film+ HD

01. 08. 2023 | Promo kanál

V druhé polovině prázdnin potěšíme všechny milovníky filmů. Jako promo kanál tentokrát nabízíme Film+ HD, který se řadí mezi oblíbené filmové kanály v ČR i na Slovensku. Kanál vysílá v češtině a po celý den ti nabízí skvělý filmový obsah. Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Na které filmové trháky se můžeš těšit?

Mr. & Mrs. Smith

Začátek měsíce odstartuje s oblíbenou akční komedií Pán a Paní Smithovi. V hlavních roli se předvede Brad Pitt a Angelina Jolie a jak se sám můžeš přesvědčit, jejich manželské soužití nebude jen tak. Z kdysi vášnivého manželství se stala nuda a už jej nic nezachrání. Nebo, že by to přece jen dopadlo jinak? Podívej se ve středu 2. srpna ve 20:10 na promo kanále Film+ HD.

 

Hunger Games

V průběhu celého srpna si na promo kanále Film+ HD zopakuješ celou fantasy ságu Hunger Games. Dívej se vždy v neděli večer od 19:50 na to, jak si šestnáctiletá Katniss Everdeen poradí v soubojích o život.

 

Revenant Zmrtvýchvstání

Tento dramatický thriller s Leonardem DiCapriem v hlavní roli si můžeš na Film+ HD pustit v sobotu 5. srpna od 20:00. Podívej se na dramatický příběh Hugha Glasse, který se vydává lovit a získávat kožešiny, ale je napaden medvědem… ocitne se tak bezbranný, raněný a sám uprostřed nehostinné krajiny.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.