Promo kanál na říjen 2023: Spektrum HD

25. 09. 2023 | Promo kanál

Říjnový promo kanál v telce Kuki tě tentokrát zavede do všech koutů světa. Vydáš se na putování po ikonických městech v Evropě i Americe, ale i do chladných zákoutí Kanady. Celý měsíc můžeš zdarma sledovat dokumentární kanál Spektrum HD, který ti nabídne zásobu různorodých dokumentů. Celodenní vysílání je v češtině a nabídka cestopisných, historických ale i motoristických pořadů je téměř nekonečná. Standardně je v nabídce pouze v nejvyšších tarifech Kuki, ale jako promo kanál je v září dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Na které dokumenty se určitě musíš podívat?

Zrození superauťáků

Krása a úžasná síla nejúchvatnějších zázraků, které se po světě prohánějí na čtyřech kolech, nenechá nikoho lhostejným. Každý super auťák má svou samostatnou historii, za kterou stojí tým zanícených odborníků. Chceš se dozvědět, jak se sportovní superauta vyrábějí? Tak se v říjnu dívej na Zrození superauťáků, každý všední den odpoledne na promo kanále Spektrum HD.

 

Volání skutečného severu

Sleduj příběh 6 vynalézavých Kanaďanů, kteří se usadili na dálném severu. Museli přijít na to, jak mohou vzájemně stmelit tradiční moudrost seveřanů a moderní svět s jeho stále rostoucími nároky. Dívej se od 5. října na Spektrum HD na pořad Volání skutečného severu. A uvidíš, jak lze úspěšně přežít v nejméně vlídné části Kanady.

 

Záhady ikonických měst

Každé velkoměsto je plné tajemství, jen musíme vědět, kde je máme hledat... Dívej se 8. října na Spektrum HD na první díl dokumentárního seriálu Záhady ikonických měst a vydej se do pařížských katakomb i londýnského West Endu, od Sochy svobody v New Yorku až k rozvalinám berlínské zdi. Objev tajnou minulost a poznej poutavé historky ikonických měst. Tým složený z průvodců turistů, blogerů, ale i historiků ti pomůže objevit tajnou minulost i poznat poutavé historky ikonických měst.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.