Promo kanál na prosinec 2023: AMC HD

30. 11. 2023 | Promo kanál

V prosinci potěšíme všechny milovníky filmů. Celý měsíc můžeš zdarma sledovat promo kanál AMC HD, který vysílá v češtině a nabídne ti skvělý filmový obsah po celý den. Čekají na tebe oblíbené rodinné filmy a známé komediální příběhy, ale i nové snímky a současné hity.

Promo kanál je v prosinci dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma. Pokud nevíš, kterou rodinnou komedii si vybrat, připravili jsme pro tebe tipy, které zaručeně pobaví tebe i celou tvou rodinu.

Most do země Terabithia

Tento dobrodružný rodinný film je adaptací úspěšného bestselleru Katherine Patersonové. Dva hlavní hrdinové, Jess a Leslie, si vytvoří imaginární království Terabithia, které je plné kouzelných bytostí. Zapni fantazii a ponoř se do jejich království hned 3. prosince 2023 od 15:00.

 

E.T. - Mimozemšťan

Druhý tip na rodinnou zábavu není nikdo jiný než mírumilovný mimozemšťan E.T. se kterým se spřátelí desetiletý chlapec Elliot. Pohodlně se usaď a 11. prosince od 19:05 se podívej, zda a jak se podaří mimozemšťanovi navázat kontakt s domovem.

 

Grinch

Tato rodinná komedie tě potěší přímo na Štědrý den, a to ve 20:25. V tento slavnostní den ti nabídne příběh věčně špatně naladěného zeleného chlupáče Grinche. Ten mimochodem nenávidí Vánoce, je lakomý a rozhodne se vesničanům v nedaleké vesnici ukrást všechny dárky a ozdoby. Přepni na AMC HD a uvidíš, jak to celé nakonec dopadne.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku a Instagramu.