Promo kanál na listopad 2023: Sport 2 HD

31. 10. 2023 | Promo kanál

Na podzim máš o sportovní zábavu u obrazovky postaráno. Celý měsíc můžeš zdarma sledovat promo kanál Sport 2 HD. Čekají tě tam závody F1, play-off Hokejové ligy mistrů, ale i prestižní evropské fotbalové soutěže.  Tento sportovní kanál, který 24 hodin vysílá to nejlepší ze světa sportu, najdeš standardně jen ve vyšších tarifech Kuki, ale jako promo kanál je v listopadu dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Na které sportovní přenosy se určitě musíš podívat?

Fotbal: Evropská a Konferenční liga

V listopadu můžeš na promo kanále Sport 2 HD sledovat hned dvě evropské fotbalové soutěže. Evropská liga UEFAEvropská konferenční liga UEFA jsou právě v hlavních fázi a tak můžeš u obrazovky fandit českým i slovenským fotbalovým týmům. Na zápasy 4. kola se těš ve čtvrtek 9. listopadu, fotbalová utkání 5. kola nás čekají 30. listopadu. V Evropské lize reprezentují Česko Sparta a Slavia, v Konferenční lize Viktoria Plzeň.

 

Závody Formule 1

Letošní sezóna závodů F1 se pomalu blíží do finiše. Závodníci před sebou mají už jen poslední 3 Velké ceny. Jako první z nich se pojede VC Brazílie v Sao Paulu, na hlavní závod se můžeš těšit v neděli se 5. listopadu.

Následovat bude motoristická událost roku, po více než 40 letech se závod F1 pojede v Las Vegas. Tato noční grand prix tě sice donutí si přivstat na 7:00, ale bude to rozhodně stát za to. Tréninky jsou v plánu už od pátku 17. listopadu a hlavní závod uvidíš v neděli 19. listopadu od 7:00. Závěrečná etapa letošní sezóny se pojede ve Spojených arabských emirátech, poslední závodní přenos z VC Abú Zabí tedy budeš moci sledovat 26. listopadu.

 

Hokejová Liga mistrů

Hokejová sezona CHL 2023/24 již v říjnu nabídla zápasy nejlepších evropských klubů. V listopadu přechází CHL do play-off. Od 14. listopadu až do 22. listopadu můžeš na kanále Sport 2 HD sledovat zápasy osmifinále, do kterého postoupili české týmy HC Oceláři Třinec, HC Dynamo Pardubice a Vítkovice Ridera.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku a Instagramu.