Promo kanál na leden 2024: Travelxp HD

04. 01. 2024 | Promo kanál

Hned na začátku nového roku potěšíme všechny malé i velké cestovatele. Celý měsíc můžeš zdarma sledovat promo kanál Travelxp HD, který vysílá v češtině a nabídne ti inspirativní náměty na cesty po celém světě.

Čekají na tebe záběry z exotických destinací, které ti příblíží tamní kulturu a životní styl. S tímto cestovatelským kanálem se v lednu vydáš do více než 50 zemí světa a budeš se kochat těmi nejdivočejšími a nejkrásnějšími místy, které nabízí. Promo kanál je v lednu dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Off The Grid

Cestovatelský pořad, který tě v každém dílu zavede do jiné země a jiné exotické destinace. Každý den ti kanál Travelxp HD nabídne hned několik dílů a je jen na tobě, kterou zemi ze svého obýváku navštívíš.

 

Backpack

Baví tě poznávat svět jen tak nalehko? Tak se dívej každý den na různorodá putování s batohem, třeba po Evropě nebo Indii. Zažiješ a navštívíš tak vždy to nejzajímavější z dané destinace, ať už jsou to třeba starobylé památky nebo nejkrásnější pláže a safírové moře.

 

World Heritage

V dalším pořadu, který si můžeš každý den pustit na Travelxp HD, ti jednotlivé destinace představí z historického hlediska. Každá země má svou historii, která danou zemi utvářela a v čase měnila. Můžeš tak prozkoumat národní parky, náboženské monumenty, korálové útesy nebo třeba bohaté přírodní krásy různých zemí.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku a Instagramu.