Promo kanál na květen 2024: Minimax

19. 04. 2024 | Promo kanál

Květnový promo kanál je v telce Kuki tentokrát věnovaný dětem. Po celý měsíc spolu můžete sledovat stanici Minimax, která vysílá oblíbené seriály pro menší i větší děti, ale i filmy pro celou rodinu.

Promo kanál je v květnu dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma. Na programu nebudou chybět seriálové stálice ani zbrusu nové seriály.

 

Lovecká sezóna: Volání divočiny

Boog a Elliot objeví letní tábor, kde chtějí založit výjimečné místo k životu pro zvířata. Jenže brzy poznají, že budovat komunitu není snadné. Tato zábavná zvířecí parta bude prožívat spoustu dobrodružství, absurdních, zábavných, ale i vtipných. Dívej se na promo kanále Minimax vždy od 19:30, jak pomalu objevují že je těžké naučit se žít vedle sebe bez ohledu na to, jaký je váš druh nebo jaké máte choutky. 

 

Byla jednou jedna… věc 

Oblíbený francouzský animovaný seriál přichází po dlouhých letech se zbrusu novou sérií. Tentokrát bude tento vzdělávací seriál zaměřen na věci kolem nás. Dozvíš se spoustu přesných vědeckých informací, a to již od 1. května každý den v 18:00 na promo kanále Minimax. 

 

Mia a já

Tento příběh už určitě znáš, hlavní hrdinka Mia se ocitne v této podivuhodné bájné říši, mezi elfy, jednorožci a draky. V této nové říši - Centopii se musí pokusit všechny její obyvatele a svět zachránit. Zda a jak se ji to daří, se můžeš dívat každý den dopoledne v 11:00 na promo kanále Minimax.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.