Promo kanál na květen 2023: Hobby TV HD

02. 05. 2023 | Promo kanál

V květnu tě na pozici promo kanálu čeká stanice Hobby TV HD. Najdeš na ní pořady o architektuře, interiérovém designu či zahradě. Sledovat můžeš i relace o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě nebo cestování. Program Hobby TV HD bude dostupný celý měsíc ve všech tarifech Kuki zdarma.

Co zajímavého můžeš na Hobby TV HD sledovat?

Vitální zahrada

Inspiruj se odborníky a nauč se, jak správně pečovat o rostliny a květy ve své zahradě. Tato show ti každé dopoledne přinese zaručené tipy a triky, které využije nejen začátečník.

 

Jóga - Energie života

Zhluboka se nadechni a připrav se na skutečnou lekci jógy. Díky tomuto pořadu pochopíš, co všechno může jóga přinést do tvého života a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý tvůj den. Sleduj vždy dopoledne na Hobby TV HD.

 

Design pro vás

Získej nápady pro domácí dekorace a inspiruj se interiérovým designem, který dělají odborníci. Zjistíš například, jak objevit to nejlepší místo pro svůj gauč nebo kam umístit designové prvky, aby co nejlépe vynikly. Sleduj Design pro vás každé dopoledne na Hobby TV HD.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.