Promo kanál na duben 2024: AMC HD

02. 04. 2024 | Promo kanál

V dubnu potěšíme všechny milovníky filmů. Celý měsíc si můžeš užívat skvělý filmový obsah, a to po celý den a v češtině. Promo kanál AMC HD ti nabídne oblíbené romantické i komediální příběhy, ale i nové snímky a současné hity.

Promo kanál je v dubnu dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma. Pokud nevíš, kterou láskyplnou komedii nebo příběh si vybrat, připravili jsme pro tebe tipy, na které můžeš kouknout třeba se svou drahou polovičkou.

 

Zatím spolu, zatím živi

Maloměstská dívka June (Cameron Diaz) se na letišti seznámí s tajemným cizincem Royem (Tom Cruise) a má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí superakční podívaná, kterou si můžeš na promo kanále AMC HD zapnout 3. dubna 2024 od 18:05.

 

Stmívání

Bella, která byla vždy trochu jiná, se rozhodla sblížit se svým otcem a přestěhovala se k němu do malého městečka Forks. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala… Pohodlně se usaď a sleduj první díl z romantické fantasy ságy Twilight, a to v neděli 7. dubna 2024 od 18:25 na AMC HD. Neboj, další díly budou vždy v neděli následovat.

 

Dokonalý šéf

Šéfkuchař Adam Jones (Bradley Cooper) měl pocit, že mu patří svět, ale bohužel o všechno přišel. Vždy ho zajímala pouze dokonalá exploze chutí na talíři, tak se o to musí pokusit znovu – otevřít si restauraci a získat nepolapitelnou 3. michelinskou hvězdu. Pusť si tento výjimečně vtipný a emotivní příběh o lásce k vaření a jídlu, o lásce mezi dvěma lidmi, a to 7 dní zpětně ze čtvrtka 25. dubna 2024 v 6:00 na promo kanále.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.