Promo kanál na duben 2023: TV SPARK HD

03. 04. 2023 | Promo kanál

V dubnu tě na pozici promo kanálu čeká úplně nová stanice TV SPARK HD. Tato dokumentárně-diskuzní stanice se zaměřuje nejen na atraktivní dokumenty z nejzajímavějších oblastí historie a přírody, ale věnuje se i společenským tématům současnosti. TV SPARK HD nahradil stanici UP Network, která přestala vysílat v průběhu března. V dubnu najdeš TV SPARK HD pod názvem promo kanál ve všech tarifech Kuki zdarma.

Co zajímavého můžeš na TV SPARK HD sledovat?

Příběhy z Hollywoodu

Dokumentární seriál, který odkrývá nejvíce střežená tajemství Hollywoodu a odhaluje známé skandály ze světa showbyznysu. Skvělé archivní záběry, exkluzivní rozhovory a scénky z rekonstrukcí, abys přežil ty nejlepší a nejskandálnější momenty hollywoodského příběhu.

Kriminální případy, které vstoupily na dějin

I kriminalita má svoje dějiny. Pojď se spolu s námi podívat na ty největší vyšetřované případy v historii.

Navzdory všemu

Dokumentární seriál vyprávějící inspirativní sportovní příběhy, které tě chytí za srdce.

Hrdinové oblohy

Každá epizoda seriálu ve 26 minutách vypráví o životě a činech hrdinů, kteří se zapsali do dějin letectví. První dvě epizody se zaměřují na Charlese Lindbergha a Manfreda von Richthofena, známého jako Červený baron. V dalších epizodách se objeví letci jako Henri Guillaumet, Blériot, Howard Hugues či Chuck Yeager.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.