Promo kanál na červenec 2024: Film Europe HD

01. 07. 2024 | Promo kanál

Také v červenci si zákazníci Kuki užijí jednu TV stanici zdarma. Celý měsíc se můžeš na pozici promo kanálu dívat na stanici Film Europe HD, která vysílá ty nejlepší evropské filmy oceněné na mezinárodních i domácích filmových festivalech. Na filmy můžeš koukat v původním znění s titulky. Promo kanál je v červenci dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma. Pokud nevíš, co si z pestrého programu na této stanici vybrat, mrkni na naše tipy.

Kluci

Kim, Momo a Bella jsou kamarádky, které se potýkají se školní šikanou. Když ochutnají nektar bobulí tajemné květiny, netuší, že je rostlina dokáže proměnit v kluky. Kouzlo však může trvat jen jednu noc. Magickou švédskou gender pohádku můžeš vidět v úterý 9. 7. v 16:45 na promo kanále Film Europe HD.

Já, Daniel Blake

Sociálně apelativní, až nepříjmně aktuální snímek vypráví příběh padesátníka Daniela, který se poté, co utrpí infarkt, ocitne ve vyčerpávajícím kolotoči žádostí o podpůrné státní dávky. Zatímco se snaží prokousat absurdními byrokratickými procesy, potkává svobodnou matku Katie a její dvě děti. Daniel a Katie se každý po svém snaží vypořádat s příkořími systému a přitom neztratit zbytky důstojnosti. Zlatou palmou oceněný snímek poběží na Film Europe HD v sobotu 13. 7. v 15:20. 

 

Idealista

Whistleblower se pokouší odhalit tajemství ukryté za katastrofou, k níž došlo v čase nejtužší studené války. V roce 1968 se u dánské základny Thule v Grónsku zřítil americký bombardér se čtyřmi jadernými bombami. Byla následná operace zaměřená jen na minimalizaci a odstranění škod? To se dozvíš ve čtvrtek 11. 7. ve 14:30 na promo kanále Film Europe HD.

 

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.