Promo kanál na červenec 2023: 360 Tune Box HD

29. 06. 2023 | Promo kanál

Červencový promo kanál v telce Kuki věnujeme všem milovníkům hudby. Po celý měsíc se můžeš vozit na hudební vlně s kanálem 360 Tune Box HD. Tato hudební stanice vysílá 24 hodin denně videoklipy i živé koncerty. Vysílání, které je v angličtině, ti přinese rozmanitý výběr žánrů. Od rockové po taneční hudbu, od hip-hopu k popu, od indie rock k elektronické hudbě. Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma.

Na jaké hudební pořady se můžeš těšit?

Morning Spin

Příjemný a pozitivní hudební playlist po ránu. Každý den ti kanál nabídne ranní výběr těch správných písniček pro snadnější a příjemnější vstávání.

 

Artist Breakout

Tento každodenní pořad tě nechá nahlédnout na aktuálně populární videoklipy. V hodinovém programu se můžeš těšit na výběr hitů.

 

Fresh Out The Box

S tímto pořadem se můžeš vždy od 20:00 na celých 60 minut přenést na živá vystoupení těch nejlepších nezávislých umělců posledních let.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.