Promo kanál na červen 2024: Film Europe + HD

03. 06. 2024 | Promo kanál

V červnu potěšíme všechny milovníky filmů. Celý měsíc si můžeš na pozici promo kanálu užívat stanici Film Europe + HD, která ti nabídne ty nejlepší současné evropské snímky. Promo kanál je v červnu dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma. Pokud nevíš, co si z pestrého programu na této stanici vybrat, mrkni na naše tipy.

 

Narušitel systému

Devítiletá Benni je ve spisech sociální péče vedena jako „narušitel systému“, s níž si neví rady její matka ani odborníci. Emotivní drama o dívce s problémovým chováním a tváří anděla je dechberoucím svědectvím o neutišitelném vzteku i touze po lásce. V pondělí 3. 6. ve 22:00 si nenech ujít toto působivě vystavěné psychologické drama na promo kanále Film Europe + HD.

 

Utéct

Příběh, který vypráví opravdový příběh muže, Amina, kterého blížící se manželství přinutí poprvé odhalit svou skrytou minulost. Až když přestaneme utíkat před tím, kým jsme, najdeme pravý význam domova. Dokumentární animovaný film poběží na Film Europe + HD v úterý 4. 6. ve 14:25.

 

Tove

Po válce začíná pro Tove Janssonovou nová etapa života. Když potká divadelní režisérku Vivicu Bandlerovou, zamiluje se. Zároveň se její kreativita začíná ubírat nečekanými cestami a začíná psát příběh Mumínků, který jí přinese mezinárodní slávu. Skutečný příběh o autorce kouzelného světa Muminků sleduj v neděli 9. 6. ve 20:10 na promo kanále Film Europe + HD.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.