Promo kanál na červen 2023: JimJam

01. 06. 2023 | Promo kanál

Červnový promo kanál v telce Kuki věnujeme dětem. Celý měsíc se spolu s rodinou můžete dívat na dětskou stanici JimJam, která své vysílání zaměří především na rozvoj dětí. Promo kanál je dostupný ve všech tarifech Kuki zdarma. Na programu nebudou chybět ani oblíbení hrdinové Ruff Ruff Tweet a Dave, Daisy a Ollie nebo Pettson a Fiškus.

Na které vzdělávací a poutavé seriály se můžete těšit?

HURÁ ZA HÁDANKOU

Seriál povzbuzuje děti, aby měly zájem o svět a o vše, co se kolem nich právě odehrává. Učí ty nejmenší mnoha dovednostem, ale i laskavosti, respektu a poctivosti. Postavy seriálových příběhů neustále zkoumají, objevují a řeší nějaké záhady. Všechny jejich příběhy můžeš sledovat denně na JimJamu.

 

MOJE KAMARÁDKA CONNI

Tento seriál sleduje každodenní život pětileté holčičky Conie z mateřské školky. Prostřednictvím jejích příběhů se děti naučí upéct dort nebo pizzu, navštíví zubaře nebo si adoptuji kotě. Sledovat jej můžeš každý den na JimJamu.

 

DOT

Dot je osmiletá zvědavá a ohromně technicky zdatná dívka, která se vydává za mnoha dobrodružstvími a řeší spoustu problémů. Stejně jako každé 8leté dítě. Dělá chyby, ale také se hodně a ráda směje. I její dobrodružství můžeš sledovat denně na JimJamu.

 

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí napsat na e-mail zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.