Promo kanál na červen 2022

01. 06. 2022 | Promo kanál

Červen se v Kuki ponese ve znamení motorismu, protože na pozici promo kanálu zařazujeme stanici Volant.TV HD. Kanál nabízí exkluzivní a originální obsah o automobilech, který je v našem regionu naprosto unikátní. Volant.TV HD vysílá ve slovenském jazyce a ode dneška až do 30. června na něj můžeš koukat zdarma v rámci všech tarifů Kuki.

Vysílání Volant.TV HD odstartovalo teprve v závěru minulého roku, i za tak krátkou dobu si ale kanál získal spoustu fanoušků. Věnuje se především tvorbě obsahu o výjimečných, klasických, ale i moderních autech. Zároveň natáčí o různých auto-moto tématech, které divákovi přináší přidanou hodnotu.

Na co konkrétně se můžeš těšit?

Příběhy aut

Čeká tě propracované představení klasických i raritních automobilů od českých i slovenských majitelů. Některé kousky jsou doslova legendární a mají obrovskou hodnotu, takže si je nenech uniknout.

Originální automobilová témata

Volant.TV nenatáčí jen o autech jako takových, ale věnuje se i tématům, která s motorismem úzce souvisí – například motoristická legislativa nebo tuning.

Testy a recenze aut

Co by to bylo za motoristický kanál bez testování a recenzí aut. Zjistí o skvělých vozech detaily, které by ses možná nikde jinde nedozvěděl. Ale pozor – hrozí, že se do některého z aut na první pohled zamiluješ.

Motorky

Největší část obsahu se věnuje autům, ale Volant.TV udělá radost i fanouškům motorek. Dostaneš možnost nahlédnout do světa motocyklů i do života samotných motorkářů.

Rozhovory ve studiu

Do studia Volant.TV chodí jeden zajímavý host za druhým. Čekají tě originální rozhovory se známými i méně známými osobnostmi ze světa aut a motorismu.

Auta pro profíky

Na obrazovkách Volant.TV dostávají prostor také auta, která zajímají řidiče z povolání, tedy automobilové profíky. I oni se tak mohou těšit na obsah, který nikde jinde nenajdou.

Co je to promo kanál?

Každý měsíc najdeš v televizi Kuki jeden bonusový televizní kanál pod názvem Promo kanál, který můžeš sledovat zdarma. Otestuješ si tak programy, ke kterým nemusíš mít přístup. Promo kanál je dostupný pro všechny tarify Kuki, vždy na konci programové nabídky. Pokud tě zaujme, klidně nám o tom řekni. Stačí nám napsat e-mail na zeptejse@kuki.cz, nebo nás kontaktovat na Facebooku.